5 דברים שכל כלה עושה מיד לאחר הצעת הנישואין

התקופה שאחרי הצעת הנישואין ולפני אירוע החתונה, היא אחת התקופות היפות ביותר שתחוו בתור בני זוג. עם זאת, נדמה כי הכלות הן אלו שלוקחות את תפקידן ואת הסטטוס החדש שלהן ברצינות רבה יותר.

אם גם את שינית את הסטטוס שלך ל"מאורסת" לא מזמן, סביר מאד כי גם את תצליחי לזהות את עצמך בחמשת הדברים הבאים:

1.בחירת גן אירועים לאירוע החתונה

הדבר הראשון שכל כלה עתידית עושה מיד לאחר הצעת הנישואין, הוא לסגור תאריך עם מתחם האירועים שהיא תמיד חלמה עליו. ואכן, סגירת תאריך מיד לאחר הצעת הנישואין היא צעד מושכל, זאת מאחר וישנם עוד זוגות שמתארסים ו"נלחמים" על תאריכים נחשקים במתחמי האירועים הנחשקים. לאחר סגירת התאריך עם גן האירועים, יהיה ניתן לבנות את רשימת הספקים בהדרגה וגם קצת יותר ב"איזי".

2.חיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת

כלה היא לא כלה אם אין לה שמלת כלה. אמנם החלום הגדול ביותר של כל אישה הוא חלום האהבה, אך אם ישנו חלום שלא כל הכלות העתידיות ימהרו להודות בו הוא חלום שמלת הכלה. גם אם תבחרי את שמלת הכלה הפשוטה ביותר, הרי שעבורך היא מתכתבת עם מונחים של יוקרה, נסיכות וחלום מתוק שמתגשם. אם ישנו משהו שמרבית הכלות אוהבות לעשות – הרי שהוא לצאת לדרך עם חיפושי שמלת הכלה.

3.סגירת דיל של מעצב שיער + מאפר

בעוד הגברים רוכשים חליפה כחודש לפני האירוע, הנשים – בעתיד הכלות, דואגות להופעה שלהן כבר מיד לאחר הצעת הנישואין. סגירת דיל של מאפר ומעצב שיער מיד לאחר ההצעה אולי מסתמנת כמעט לחוצה, אך על מנת ליהנות מהספקים הטובים ביותר, כדאי מאד שלא לבזבז זמן מיותר. בסופו של דבר, סגירת הדיל מבטיחה לך כי אנשי המקצוע המועדפים עליך, פנויים ביום האירוע שלך ויוכלו להפוך אותך לכלה שתמיד רצית להיות.

4.בניית תפריט האירוע בערב הטעימות

בהמשך, יגיע הרגע שבו גן האירועים יזמין אותך ואת בן זוגך לערב הטעימות. אם ישנו שלב שהוא קונצנזוס בשלב הפקת האירוע – הרי שהוא השלב הזה שכל הזוגות המאורסים מצפים ומחכים לו. בערב זה אמנם תתפנקו בלא מעט מטעמים, אך המטרה האמיתית היא לבנות את תפריט האירוע.

5.היצמדות לשגרת טיפוח

ודבר חשוב נוסף הוא כמובן להיצמד לשגרת טיפוח. כל כלה רוצה להיות בשיא שלה באירוע החתונה החד פעמי, כך שהרצון לחפש פתרונות של קוסמטיקה מקצועית, טבעי לחולטין. תוכלי גם את לרכוש מוצרים איכותיים שיטיבו עם עור הפנים שלך, ויהפכו אותו קורן וחיוני יותר. איך שלא יהיה, בסופו של דבר את הפנים של החתונה.

By |2019-06-04T13:50:03+00:00יוני 4th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments