3 דברים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם

כל אחד יכול לעשות אירוע טוב, והרבה אנשים יכולים לעשות אירוע יפה ונחמד. אבל כמה באמת יכולים לעשות אירוע מושלם, כזה שיזכרו וידברו עליו? לא הרבה. 

תהיו כאלה. 

  1. תשומת לב לפרטים הקטנים
    מלבד המנות ורשימת ההשמעה שקבעתם מראש, ודאו שיש תשומת לב לפרטים הקטנים. הפרטים האלה יכולים להיות החיוך של המלצר\ בריסטה\ ברמנית, סלטים, עיצוב שולחן, החנייה והכניסה לאולם, נגישות, שירותים נקיים ועוד. הכל צריך להיות ללא רבב!! (בלי לחץ כמובן, אנחנו כאן כדי לעזור לכם) 
  2. בידול
    ממש כמו בפרסום ובעסקים, תחשבו מיוחד. מה מייחד את האירוע שלכם? זה יכול להיות סימן היכר אישיותי שלכם כזוג- לדוגמא אם אתם אוהבי טבע, לשלב אלמנטים כאלו; פריקים של דיסני? שימו שירים כאלו ברחבה! חובבי גלישה? שימו צדפים ופנינים בקישוטי השולחן או בקבלת הפנים. תנו מזכרת שקשורה לעניין, אטרקציה לא רגילה ברחבה, הופעה קטנה בהפתעה. לא משנה מה, רק תעשו משהו שונה. 
  3. הזמנה מקורית
    הזמנה מקורית שמגיעה בצורת וידאו מעניין, בדיחה או גיף, יכולה להיות אחלה טיזר שיגרום לאורחים לרצות לבוא לחתונה אפילו יותר. 

בגאיה מקפידים ליצור לכם אירוע מהמדרגה הראשונה עם איכות בלתי מתפשרת ושירות שקשוב אליכם בכל שלב בדרך, כדי להגשים את החזון עבורכם. 

צילום: אנדריי אברמוב

דברו איתנו