קבלת הפנים באירוע שלכם – גם בשבילכם

דף הבית » הבלוג של גאיה » קבלת הפנים באירוע שלכם – גם בשבילכם

קבלת הפנים באירוע שלכם – גם בשבילכם

עוגת חתונה

כבר בפגישת ההיכרות הראשונה שלכם עם צוות ההפקה של מתחם האירועים שבו אתם עתידים להפוך לבעל ואישה, יספרו לכם על השלבים השונים באירוע והלו"ז המומלץ לחגיגה מושלמת של אירוע האהבה שלכם. אירוע החתונה מבוסס על שלב קבלת הפנים, טקס החופה והקידושין, הארוחה המרכזית המוגשת לאורחים, הסלואו הראשון שלכם ולאחר מכן מסיבת חתונה גדולה עם כל היקרים לכם.

אחד השלבים החשובים ביותר באירוע הוא שלב קבלת הפנים. בעוד ישנם הזוגות המתעקשים להיות חלק משלב זה של האירוע, ישנם הזוגות שבוחרים להעביר את שלב קבלת הפנים דווקא בחדר החתן והכלה. ההמלצה שלנו? אל תפספסו חלק כל כך מהותי באירוע שלכם.

תרצו לפספס שעה וחצי מהאירוע שלכם?

אז למה חשוב כל כך לקחת חלק בשלב קבלת הפנים? אתם עומלים על הפקת האירוע שלכם כחצי שנה לערך: בוחנים מתחמי אירועים, קובעים פגישות עם ספקים וכמובן שעושים מדידות אצל בתי אופנה מובילים ובעלי  שם כמו של שלומית אזרד. בסופו של דבר, האירוע שלכם אורך כחמש שעות בממוצע, ושלב קבלת הפנים הינו כשעה וחצי ברוב המקרים. האם תרצו לפספס שעה וחצי מהאירוע שלכם? נצלו את ההזדמנות ליהנות מהאירוע שלכם, הוא נחגג רק פעם בחיים.

הזדמנות נפלאה להתחבק ולהתנשק עם האורחים:

באירוע החתונה שלכם אתם בעיקר בעל ואישה, אך חשוב לזכור שיש לכם תפקיד חשוב לא פחות והוא להיות מארחים באירוע. נסו לדמיין סיטואציה שבה אתם מוזמנים לארוחת ערב אצל חברים, אך כשאתם מגיעים אל ביתם הם אינם מקבלים אתכם ומופיעים רק לאחר כשעה. שלב קבלת פנים הוא השלב שבו נוצר הרושם הראשוני על האורחים שלכם, והוא השלב שבו יש לכם הזדמנות נפלאה להתחבק ולהתנשק עם כל היקרים לכם שבאו לחגוג איתכם. בשלבים מתקדמים יותר של האירוע כמו שלב רחבת הריקודים, כבר יהיה לכם קשה להעניק תשומת לב לכל אורח ואורח, וזו ההזדמנות שלכם לחבק כל אורח אהוב שבא לחגוג את האהבה שלכם.

מתעדים רגעים יפים לחיים שלמים:

אחרי חצי שנה של הכנות, הזיכרונות שישארו לכם באירוע הם ההתרגשות הגדולה בלב שתמשיך להציף אתכם, וכמובן שגם אלבום התמונות שתראו בעתיד גם לנכדים. בשלב קבלת הפנים אתם תוכלו לתעד רגעים יפים ומרגשים עם כל האורחים שלב. בשלב זה, יותר מבכל שלב אחר, יש לאורחים שלכם גישה אליכם וכך ניתן להצטלם עם כל חבר, בן משפחה, קולגה ומכר שבאו לחלוק איתכם את הרגעים המרגשים האלו.

בשלב קבלת הפנים את תלבשי שמלה מהודרת של מעצבת נחשבת כמו שלומית אזרד, אתה תהיה לבוש בחליפה רשמית, וכל האורחים שלכם ירימו אתכם כוסית לכבוד האירוע המרגש. קחו חלק בשלב קבלת הפנים באירוע. קבלת הפנים באירוע היא אולי בשביל האורחים, אך מעל לכל היא בעיקר בשבילכם.

By |2018-11-01T07:36:10+00:00יולי 16th, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments