קייטרינג לאירוע – על מה חייבים לשים לב בבחירה

בסופו של דבר, בין אם מדובר בכנס או אירוע עסקי, ובין אם מדובר בחתונה, תמיד יש דבר אחד או שניים שזוכרים מהאירוע והוא או הם אלה שעושים את ה"וואו".

באירועים עסקיים ובכנסים אולי לא מדובר על ריקודים, כמו בחתונה, אבל אין ספק שהכיבוד והאוכל הם תמיד במרכז העניינים. בחירת חברת קייטרינג טובה היא על כן "משימה" חשובה שכדאי להקפיד עליה, בין אם האירוע בראשון לציון ובין אם במקום אחר בארץ.

צאו מהשגרה והתאימו בין קונספט האולם והאוכל

באולם או גן אירועים ירוק ורומנטי, כמו גאיה, שהוא אולם אירועים במרכז, פתוח לגינה יפה ומוקף צמחיה רעננה, חשוב שהאוכל יהיה ברמה גבוהה ויתאים לסביבה. שימו לב שחברת הקייטרינג תציע לכם תפריט שהוא בעיקרו כזה: רענן ומודרני, אולי עם טוויסט כלשהו שמתאים לאולם שהוא יותר מהשגרתי: מנות מתוחכמות יותר, מקוריות וכאלה שמשלבות מטבח מקומי עם מטבח אקזוטי כלשהו, למשל.

שמרו על תפריט פופולרי, בכל מקרה

גם אם מדובר על אולם אירועים במרכז, שמחייב תפריט מקורי כמוש שהזכרנו, רצוי שעדיין תשמרו על כמה מנות מוכרות ואהובות: מנה ראשונה כמו עראייס, למשל, יכולה להיות מרכז למנות ראשונות אחרות. היא מתאימה מאוד בתור מנה לקבלת פנים שנערכת בחוץ, בגן עצמו.

תפריט ברוח הזמן – שמתאים לקהל שמגיע

במנות העיקריות רצוי תמיד לשלב בשר ודגים, על מנת לתת להן נופך יוקרתי, אבל היום חשוב מאוד להוסיף עליהן הרבה מנות צמחוניות וטבעוניות; זכרו שבכל זאת מדובר על אולם אירועים במרכז.

צעירים ובני 25 – 35 מחפשים היום פחות יוקרה בצורת מנות בשריות כבדות ויותר תחכום, אבל יש להם גם דגשים נוספים: אם הקהל שלכם הוא קהל אופנתי או צעיר, יש להניח שיהיו בו יותר צמחונים וטבעונים מאשר בקהל מבוגר יותר.

על הצד היוקרתי, שמבוסס על בשר, כדאי שיהיו מנות כמו סטייק פילה, לברק או סלמון. אבל הסטייק – שלא יוגש לצד פירה תפוחי אדמה, למשל, אלא על מצע של קינואה שחורה, עם 'קישוט' של מוס בטטה כלשהו; דג הסלמון יכול להיות מוגש על עדשים שחורות בתיבול מעניין. כך אתם שומרים על מנות "מכובדות" מאוד, שלהן הענקתם טוויסט מקורי ומודרני, כמו שמתאים לאולם אירועים במרכז.

אגב, התוספות – אותו מצע של עדשים או קינואה – יכולות להתאים למנות טבעוניות מבוססות טופו, ואז כולם יכולים למעשה לאכול את אותה המנה ולא להרגיש מיוחדים או נפרדים. כך כולם שותפים לחוויה – נקודה נוספת שחייבים לזכור.

By |2019-11-29T05:10:19+00:00מרץ 13th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments