עוד הרבה לפני האירוע: מתי תגיעו אל גן האירועים שלכם

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

ישנו תאריך אחד שיחרט בלבכם לנצח: תאריך אירוע החתונה שלכם. למרות שמדובר על התאריך החשוב ביותר, עדיין ישנם תאריכים נוספים שעליכם להכניס אל היומן שלכם – תאריכים בהם תגיעו אל מתחם האירועים בו אתם מתחתנים. בפעמים האלו אומנם שמלת הכלה וחליפת החתן ישארו בבית (וגם הטבעות), אך אתם תגיעו אל המקום בו תתקדשו בקרוב. הכירו גם אתם את האירועים המצפים לכם במתחם האירועים שלכם:

צילומי SAVE THE DATE

עוד הרבה לפני שתשלחו לאורחים שלכם את ההזמנה הרשמית, הרי שתרצו לפרסם את תאריך האירוע בפניהם. המטרה? להבטיח כי הם משריינים את התאריך. מדובר על סטנדרט שקיים כבר המון שנים, כאשר כיום המודעה עולה בפרופיל הפרטי שלכם ברשת החברתית פייסבוק. התמונה שתעלו תקבל כמות אדירה של לייקים ותגובות – והם אלו שיעידו על ההתרגשות הגדולה של כל המכרים שלכם. יש לכם אפשרות להצטלם היכן שרק תרצו, אך אם ישנו מקום סימבולי להצטלם בו הוא אולם האירועים שלכם. מעבר לכך שאתם פותחים את המעגל עם צילום התמונה וסוגרים אותו באירוע החתונה שלכם, הרי שיש לכם אפשרות להעניק טעימה לאורחים שלכם מהמקום בו תתחתנו…

ערב רומנטי וקולינארי בערב הטעימות

לא משנה באיזה אולם בחרתם מתוך אולמות אירועים במרכז, יגיע ערב מרגש וטעים במיוחד שאליו תוזמנו: ערב הטעימות. לפני שתצאו בהצהרות כי אתם בדיאטה וכי אתם שולחים נציגים מטעמכם, דעו כי מדובר על ערב חובה! מעבר לכך שמצפה לכם חוויה רומנטית וטעימה, הרי שלערב זה ישנה מטרה ברורה: להרכיב עם הצוות הקולינארי את תפריט האירוע שלכם. אז מה מצפה לכם? בהדרגה יוגשו אל השולחן שלכם מנות שונות – מנות פתיחה, עיקריות וקינוחים. מתוך עשרות המנות שתטעמו, יהיה עליכם לבחור את אלו הטובות ביותר והן אלו שיוגשו לבסוף לאורחים שלכם בחתונה.

סיור באולם האירועים לחברים ומשפחה

והפעם השלישית וכנראה האחרונה שתגיעו אל מתחם האירועים שלכם לפני האירוע הגדול, תהיה בעת שתעשו סיור לחברים ולמשפחה. מדובר על דרישה שיש להמון זוגות, בעיקר לאלו שמחלקים תפקידים לחברים הטובים שלהם. סיור שכזה מתקבל בברכה, ובמידה רבה הוא אף מומלץ. הסיבה? הוא מעלה את סף ההתרגשות והציפייה, תוך שהמעגל הקרוב אליכם זוכה לטעימה ייחודית לפני האירוע הגדול. יש לתאם סיור שכזה מראש עם מנהל האירוע שלכם, שישמח לקבל אתכם בברכה, בחיבוק ובפירגון גדול.

By |2018-11-07T09:17:23+00:00נובמבר 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments