עד כמה קשה להוזיל עלויות בחתונה שלכם

דף הבית » הבלוג של גאיה » עד כמה קשה להוזיל עלויות בחתונה שלכם

עד כמה קשה להוזיל עלויות בחתונה שלכם

להוזיל עלויות בחתונה

 

בראשכם אתם מדמיינים אירוע חתונה מפואר ובלתי נשכח הנערך עם גן אירועים במרכז. אז אולי לדמיין את האירוע לא עולה לכם שקל, אך הפקת האירוע בפועל עולה כיום לזוגות המאורסים לא מעט כסף. המשותף לכל הזוגות הוא הרצון לרגש את האורחים, ליהנות מאירוע עם טעם של פעם בחיים ולנצור זיכרונות מתוקים שילוו אותם לכל החיים. הבשורה המשמחת עבורכם היא שעל מנת להבטיח את כל אלו, אין באמת צורך להוציא סכומי כסף גדולים. חגיגת האירוע עם אולמות אירועים בנס ציונה היא נקודת פתיחה מצוינת המבטיחה לכם אירוח עילית. חוגגים בגדול וחוסכים כסף גם בלי ששמים לב – כך עושים זאת:

 

משנים את היום, משנים את הסכום על הצ'ק

ישנם דברים שעד שאתם לא מתחתנים אתם פשוט לא מודעים להם. לדוגמא, האם ידעתם כי היום בו תחגגו את האירוע שלכם ישפיע על המחיר שלו? הפגישה הראשונה שלכם עם מנהל האירוע מטעם גני אירועים בנס ציונה תעניק לכם לא מעט מידע חיוני שדרכו תקבל מושג אודות העלויות השונות. אם כן, אם תרצו לחגוג את האירוע שלכם ביום חמישי לדוגמא, תשלמו עליו יותר. רוצים לחגוג בתחילת השבוע – ביום ראשון? אתם עתידים לחסוך אלפי שקלים. אם המטרה שלכם היא לחסוך, תוכלו לעשות זאת באמצעות הענקת תשומת לב ליום בו אתם חוגגים חתונה בנס ציונה עם גן אירועים בנס ציונה.

 

שמלת החלומות שלך ולא שמלות החלומות

הגברים חולמים על להעניק טבעות אירוסין לנשים שלהן? הנשים חולמות על שמלת הכלה שאיתה הן יגיעו לאירוע החתונה שלהן הנערך עם אולם אירועים בנס ציונה. לאורך השנים עלו וירדו המון מגמות בענף האירועים, כאשר זו השלטת כעת היא כלות שלא מסתפקות בשמלה אחת, אלא שבאירוע שלהן הן מופיעות עם שתי שמלות שונות: האחת בשלב קבלת הפנים, ואילו השמלה השנייה היא זו המגיעה לאחר מכן בשלב הריקודים. שתי שמלות עולות לך כפול במחיר – מה שיכול להגיע לאלפי שקלים. המטרה היא חיסכון כספי באירוע? שמלה אחת לגמרי תספיק.

 

מפנקים את האורחים גם עם עמדת מזכרות אחת

הצבתם לעצמכם מטרה והיא לפנק את האורחים שלכם באירוע. אכן, ההון החשוב ביותר באירוע שלכם הוא האורחים והרצון שלכם לפנק ולרגש אותם ברור ומובן. יחד עם זאת, חשוב להפיק את האירוע עם יד על הדופק ולזכור כי כל אלמנט שאתם מוסיפים עולה לכם כסף. עמדת מזכרות אכן מקשטת כיום את האירועים הנערכים עם אולם אירועים במרכז, אך עמדה אחת לגמרי מספיקה. מוסיפים עמדה נוספת? חותמים על צ'ק נוסף של אלפי שקלים.

 

ובמה לא חוסכים? אוכל, אלכוהול ולוקיישן

אפשר לחסוך בלא מעט אלמנטים באירוע שלכם, אך גם ישנם אלו שכדאי שלא לחסוך בהם. הדבר הראשון הוא אולם אירועים שאמור לקבל את מלוא התקציב שלכם. זיכרו כי אתם לא רק חתן וכלה, אלא גם מארחים והמטרה שלכם היא לארח על הצד הטוב ביותר. הדבר השני הוא האוכל: אירוע לא יוכל להיות מוכתר כהצלחה ללא קייטרינג נפלא שיתבל עבורכם אירוע משובח. הדבר השלישי? בר האלכוהול. בוחרים לחגוג עם גן אירועים המעניק לכם את האפשרות לחגוג עם בר של משקאות איכותיים.

 

By |2018-06-14T11:02:24+00:00מאי 24th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments