עד כמה חשוב להשקיע באלכוהול באירוע החתונה?

אירוע החתונה שלכם הוא אירוע המורכב מכמה חלקים שונים, כאשר כל חלק בעל משמעות רבה בתרומה להצלחת האירוע. אחד מאותם החלקים – איך לא, הוא האלכוהול. האורחים שלכם ירצו להרים אתכם צ'ייסר ברחבת הריקודים, ליהנות מכוס יין בשלב הארוחה המרכזית ולשתות את האהבה שלכם בטקס החופה.

הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: עד כמה חשוב להשקיע במשקאות האלכוהוליים באירוע החתונה שלכם? מסתבר שההשקעה באלכוהול חשובה מאד – גם עבור רווחת האורחים, ובעיקר על מנת להבטיח שאתם רוכשים אלכוהול איכותי. אז רגע לפני שאתם מרימים את הכוסית הבאה, דעו מהי החשיבות האמיתית של אלכוהול באירוע שלכם:

בר האלכוהול כאלמנט מרכזי באירוע החתונה שלכם!

כשאתם שואלים את עצמכם האם חשוב להשקיע בבר האלכוהול, אתם צריכים לזכור דבר אחד חשוב: ממש כמו האוכל באירוע שלכם, גם האלכוהול הוא אלמנט מרכזי שמלווה את האירוע שלכם מתחילתו ועד סופו: בשלב קבלת הפנים, החופה, הארוחה המרכזית וכמובן שברחבת הריקודים. מאחר ומדובר על אלמנט כה דומיננטי, חשוב מאד להצטיין בו ולהגיש לאורחים שלכם את המשקאות האיכותיים והטעימים ביותר.

הבר כתפאורת האירוע – בר מעוצב, אורחים מרוצים ושלל משקאות

מעבר לכך, הרי שתוכלו להוסיף עוד צבע לאירוע שלכם עם בר אקטיבי לחתונה! מדובר על להיט סוחף ששביעות הרצון ממנו מאד גבוהה! הבר האקטיבי הוא בר מעוצב, הניצב במרכז האירוע שלכם ומציע לקהל האורחים מגוון משקאות וקוקטיילים. מעבר לכך שהאורחים נהנים מאותם טעמים טובים, הרי שעבורכם – כמארחי האירוע, מדובר על יתרון נוסף: הבר האקטיבי הוא תפאורה של ממש באירוע שלכם, זאת הודות לעיצובו הייחודי וההילה הצבעונית והשמחה שסביבו.

במציאות של היום, נמכר לזוגות גם אלכוהול מזויף

כשמדברים על השקעה בבר האלכוהול, מדובר בעיקר על אלכוהול איכותי. לאחרונה, עלו לכותרות עוד ועוד ידיעות על זוגות שנפלו קורבן למכירת אלכוהול מזויף. בעת שאתם סוגרים על דיל עם בר המשקאות של מתחם האירועים, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את האלכוהול האיכותי ביותר. הבעיה מתחילה בעת שאתם פונים אל אנשים פרטיים, ורוכשים מהם משקאות מבלי שמישהו באמת יכול להתחייב על איכותם.

זכרו: שתיה מופרזת מסוכנת לבריאות

לצד השמחה הגדולה והכוסית שאתם כל כך רוצים להרים, חשוב לזכור כי שתייה מופרזת מסוכנת לבריאות. גם באירוע החתונה שלכם, שתו בתבונה, תיהנו ותרימו!

By |2019-05-30T14:39:41+00:00מאי 30th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments