ניהול כלכלי נכון של הפקת החתונה שלכם יכול לחסוך לכם המון

דף הבית » הבלוג של גאיה » ניהול כלכלי נכון של הפקת החתונה שלכם יכול לחסוך לכם המון

ניהול כלכלי נכון של הפקת החתונה שלכם יכול לחסוך לכם המון

הפקת חתונה

אז מצד אחד אירוע החתונה שלכם הוא אירוע רומנטי שבבסיסו אהבה גדולה, אך אם אתם עוד לא יודעים, כדאי שתדעו: כדאי להסתכל על הפקת אירוע החתונה שלכם כעל פתיחת עסק קטן. המשמעות? עליכם להתנהל בצורה כלכלית נכונה על מנת להבטיח כי לא תסיימו את האירוע עם חורים בכיסים. רגע לפני שאתם מכריזים כי התקציב שלכם אינו מוגבל וכי תגשימו ביום חתונתכם כל חלום הפועם בלבכם, כדאי לזכור כי כל אלמנט שלא תשלבו – החל מספקים ועד אולמות בנס ציונה, מתורגם לכסף.

שימו לב: צעדים נכונים שתיקחו ישפיעו רבות על העלות הכוללת של האירוע, ואף תשמחו לגלות כי גם עם התנהלות חסכונית תוכלו להנות מאירוע חד פעמי של הפקת חתונה אשר תקבלו עליו המון מחמאות. אז איך תוכלו לחסוך אלפי שקלים בלי שתשימו לב? שימו לב:

עד היום כלות התחתנו עם שמלה אחת, גם את יכולה

ההסתכלות על אירוע החתונה כאירוע חד פעמי המגיע רק פעם אחת בחיים, מביאה המון פעמים את הזוגות לרצות לגעת בכמה שיותר אלמנטים. כך למשל, ישנן הכלות המתעקשות ללבוש שתי שמלות במקום שמלה אחת: במרבית המקרים, שמלה אחת משרתת את הכלה לאורך שלב קבלת הפנים והחופה, ועוד שמלה אחרת לשלב רחבת הריקודים. זכרי כי כל שמלה מתומחרת באלפי שקלים לערב אחד,אך תוכלי להיות הכלה שתמיד חלמת להיות גם עם שמלה אחת בלבד.

רכב יוקרה בדרך אל מתחם האירועים? לא תמיד כדאי

הרצון של זוגות ביום חתונתם להיכנס אל נעליהם של נסיך ונסיכה הוא רצון ידוע, אך לעתים הרצון הזה מתורגם להמון המון כסף. כך למשל, ישנם אלו שבוחרים להגיע אל מתחם האירועים שלהם עם רכב יוקרה כדוגמת לימוזינה. כיום ישנם ספקים המפעילים שירות של רכבי יוקרה ליום החתונה, כאשר השירות כולל נסיעה הלוך אל מתחם האירועים ונסיעה חזור אל בית המלון בו אתם מתארחים. שירות שכזה מתומחר באלפי שקלים ובתוך ים ההתרגשות לא באמת תעניקו משמעות כה גדולה לרכב איתו תגיעו.

באיזה יום ובאיזו עונה חשבתם להתחתן?

אולמות בנס ציונה פותחים שעריהם לזוגות מאוהבים שבוחרים למסד את הקשר ביניהם. כשתגיעו אל הפגישה עם מנהל האירועים שלכם בפעם הראשונה, השאלה הראשונה שתישאלו היא באיזה יום, תאריך ועונה הייתם רוצים להתחתן. שימו לב: כל תשובה שתשיבו בחזרה מתורגמת לכסף.

איך זה עובד? עונת הקיץ יקרה בהשוואה לעונת החורף, בעוד אירוע בתחילת השבוע הינו זול יותר בהשוואה לסוף השבוע ולאירועים הנחגגים ביום חמישי ושישי. המשמעות היא שתוכלו להוזיל את האירוע שלכם רק על סמך הבחירה שלכם בעונה וביום. גם כאן, הבחירות שלכם יכולות להיות מתורגמות לאלפי שקלים של חיסכון!

אישורי הגעה כמפתח להוזלת האירוע

איך האורחים שלכם יכולים להביא לחיסכון כספי בהפקת חתונה? בדרך הפשוטה ביותר! כידוע, כשבועיים לערך לפני האירוע, יהיה עליכם לערוך אישורי הגעה כאשר המטרה היא להבין כמה מוזמנים מהאורחים שהזמנתם, עתידים להגיע אל האירוע. ככל שתתנו מספר מדויק יותר למנהל האירוע, כך תוכלו לחסוך כסף, זאת מאחר ועליכם להתחייב למספר מינימום של אורחים שעליכם לעמוד בו.

By |2018-06-14T11:02:50+00:00אוקטובר 23rd, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments