נותני השירות שכדאי להשקיע בהם לקראת החתונה

הידיעה כי אתם חוגגים את האהבה הגדולה שלכם פעם אחת בחיים באירוע החתונה, מביאה אתכם להחלטה די ברורה: להשקיע בכל אלמנט ואלמנט. אכן, ההשקעה שלכם בסופו של דבר תשרת אתכם ואת האורחים שלכם, והיא בעיקר תביא לכך שתזכו במניפת זכרונות מרגשים שישארו בלבכם עוד שנים רבות. השאלה הגדולה: באילו נותני שירות באמת כדאי להשקיע יותר מאחרים?

מתחם האירועים: כאן ההשקעה שלכם מתחילה:

לבטח לא תופתעו, אך את ההשקעה הגדולה ביותר שלכם תצטרכו לעשות עם מתחם האירועים. מדובר על היסודות לאירוע שלכם, כך שבעת שהיסודות לא יהיו מספיק חזקים – האירוע לא יהיה בסטנדרט לו אתם מצפים או מקווים. בחירת מתחם האירועים שלכם צריכה להתבסס על לוקיישן נוח ומרכזי, המלצות חמות שקיבלתם, נראות כפרית וחמימה ושירות טוב הניתן על ידי הצוות הניהולי. תוכלו לבחון כל אחד מהפרמטרים האלו עם הגעה אל גן האירועים בו אתם מתעניינים, כאשר לפני שתשאלו את השאלות החשובות לכם, כדאי שתתנו לפעימות לבכם ותחושות הבטן שלכם לדבר…

רוצים די ג'יי לחתונה? ההמלצה שלנו לפנות למומחים http://www.dj4events.co.il/

החוויה הקולינארית – אל תתפשרו עליה!

כל עוד תחגגו בגן אירועים מומלץ ובעל שם, הרי שהחוויה הקולינארית כבר כלולה לכם בתוך הדיל. כידוע, ישנם מתחמי אירועים שלא עובדים עם קייטרינג צמוד, כך שעליכם לחפש מתחם בנפרד וקייטרינג בנפרד. מדובר על חיסרון, שכן באופן זה עליכם להתנהל אל מול שני גורמים שונים, כאשר גם עליכם לתווך ביניהם. עשו את הבחירה שלכם מראש בגן אירועים שיש לו גם את קייטרינג הבית שלו – מה שיעיד גם על האיכות, האסתטיקה והטעם. זיכרו כי אם יש משהו לא תוכלו להתפשר עליו באירוע שלכם הוא החוויה הקולינארית שתעניק לאירוע שלכם טעם טוב.

מהצלם ועד הדיג'י: מדוע הם חשובים?

אם ישנם נותני שירות חשובים במיוחד מלבד מתחם האירועים הרי שהם הדיג'י והצלם. במרבית המקרים, המון זוגות סוגרים על אותם נותני שירות גם לחינה וגם לחתונה, כך שהם זוכים במחיר מיוחד הניתן להם. אם חשבתם כי תקליטן לחינה הוא חשוב, הרי שהוא חשוב עוד יותר באירוע החתונה שכן לב האירוע הוא רחבת הריקודים. הדיג'י יקפיץ את האורחים, ישמור על מורל גבוה ויהפוך את הרחבה למסיבת החתונה הכי טובה בעיר! ובאשר לצלם? הוא יתעד כל רגע ורגע באירוע שלכם וכך תוכלו להיזכר מפעם לפעם ברגעים היפים של חייכם.

אתם הפנים של האירוע, השקיעו בשמלה ובחליפה:

אירוע החתונה הוא אירוע בו אתם חוגגים את האהבה שלכם, זוכרים? חלק בלתי נפרד מהחגיגה הוא הבחירה שלכם בשמלת הכלה וחליפת החתן, השקיעו בהם! במידה רבה, אתם הפנים של האירוע, ויש לכם הזדמנות אחת להיכנס אל תוך שמלת כלה מהודרת ואל תוך חליפת חתן יוקרתית. השקיעו בעצמכם, תאהבו הכי שרק אפשר ואל תשכחו ליהנות מהדרך!

By |2018-09-03T14:29:22+00:00ספטמבר 3rd, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments