מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים בנס ציונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים בנס ציונה

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים בנס ציונה

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

אם ישנו שלב משמעותי לאורך הפקת האירוע שלכם שישקף בפניכם עד כמה אתם קרובים אל הרגע הגדול, הרי שהוא הרגע בו תערכו את אישורי ההגעה במטרה לדעת מי מהאורחים שלכם עתיד להגיע. מנהלי אירועים של אולמות אירועים בנס ציונה ממליצים בחום לערוך את אישורי ההגעה על מנת שתקבלו את מספר האורחים המשוער שיגיע: גם לטובת סידור האורחים סביב שולחנות וגם על מנת שתוכלו לחסוך המון כסף על אורחים שלא יגיעו אל האירוע. אז רגע לפני אישורי ההגעה, מי מהאורחים שלכם עתיד להגיע אל האירוע?

אלו שיגיעו בכל מחיר: המשפחה והחברים הקרובים

שימו לב כי אישורי ההגעה רלוונטים ומומלצים בכל מקרה, זאת מאחר ולא ניתן לחזות במאת האחוזים מי יגיע אל האירוע ומי לא. יחד עם זאת, תוכלו לצפות מראש את הגעת האורחים על פי כמה פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא כמובן מידת הקירבה אליכם. בעוד ישנם אורחים שאינכם יכולים לאשר במאת האחוזים שהם יגיעו אל האירוע, ישנם האורחים שנדמה שאתם לא באמת צריכים לברר את סטטוס ההגעה שלהם. האורחים האלו כוללים את המעגל הקרוב אליכם ביותר – בני המשפחה והחברים הטובים.

יום האירוע כמשפיע על הגעת האורחים

פרמטר נוסף המשפיע על הגעת האורחים אל האירוע שלכם הוא היום בו אתם חוגגים את האירוע. הפרמטר הזה פחות רלוונטי למעגל האורחים הקרוב אליכם, אלא יותר למעגלים רחוקים יותר. ככל שהאירועים נחגגים לקראת סוף השבוע, כך עולה הסבירות כי יגיעו יותר אורחים. המון פעמים ישנם האורחים המוצאים קושי להגיע אל אירועים הנערכים בתחילת השבוע, בעוד סוף השבוע מאפשר נגישות קלה יותר ולוח זמנים פנוי יותר. על אותו המשקל, גם לוקיישן האירוע שלכם משפיע: אולמות אירועים בנס ציונה הינם נגישים יותר לכל האורחים, כך שגם פרמטר זה משפיע.

פוליטיקת האירועים: מאילו אירועים אתם הברזתם?

תאמינו או לא, אך כדאי שגם אתם תכירו את המושג הבא: "פוליטיקת האירועים". הסבירות שמוזמנים שלכם שאתם הברזתם מהאירוע שלהם יגיעו, לא כל כך גבוהה. האירועים הנחגגים הינם הבטן הרכה של בעלי האירועים, ובעת שלא מגיעים אל האירועים שלהם המחוייבות שלהם כלפי אירועים של אלו שלא הגיעו אליהם, יורדת. על כן, במידה וגם אתם לא הגעתם לאירועים, כדאי שלא תצפו להגעת האורחים האלו. יחד עם זאת, כן חשוב לדעת כי למרות זאת יהיו אורחים שיגיעו אל האירוע שלכם, גם במקרים בהם אתם לא הגעתם אל האירועים שלהם, כאשר לרוב אלו יהיו אנשים קרובים מאד אליכם שבעקבות אירועים בלתי צפויים לא הצלחתם להגיע אל האירוע שלהם.

העונה בה תתחתנו ואחוזי ההגעה לאירוע

והדבר האחרון שישפיע על הגעת האורחים אל אולמות אירועים בנס ציונה הוא העונה בה תתחתנו. שימו לב כי גם כאן, העונה משחקת תפקיד רק עם האורחים שאינם המעגל הקרוב אליכם. ישנם האורחים שבאים לשמוח אתכם וישנם האורחים שמגיעים לכבד. אלו המגיעים לשמוח ולהרים לכם את מסיבת החתונה יגיעו בכל מקרה, בעוד האורחים שבאים רק "לכבד" אתכם מושפעים גם ממידת הנוחות שלהם. בגודל, ההגעה אל אירועי הקיץ גדולה יותר בהשוואה לאירועי החורף, כך שחשוב להכיר גם פרמטר זה.

By |2018-06-14T11:02:23+00:00יוני 6th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments