קייטרינג לאירוע – טבח שף או קייטרינג בשרי

דף הבית » הבלוג של גאיה » קייטרינג לאירוע – טבח שף או קייטרינג בשרי

קייטרינג לאירוע – טבח שף או קייטרינג בשרי

גן אירועים במרכז ארץ

לאורך הפקת אירוע החתונה שלכם יהיה עליכם לקבל כמה החלטות משמעותיות מאד: הבחירה הראשונה היא בדבר מתחם האירועים, כאשר מתוך עשרות גני אירועים יהיה עליכם לבחור גן אירועים במרכז. אחרי שתסמנו V על המשימה הזו, תוכלו לעבור למשימה הבאה שלכם: לבחור קייטרינג לאירוע שלכם. מדובר על אחד הספקים החשובים ביותר באירוע, אם לא זה החשוב ביותר, כך שחשוב שגם אתם תדעו מהם הפרמטרים לפיהם מבססים את הבחירה. אז במה אתם הייתם בוחרים – מטבח שף או קייטרינג בשרי?

 

עד כמה האוכל באירוע שלכם משמעותי?

ראשית, חשוב להשיב על השאלה והיא עד כמה האוכל באירוע משמעותי. התשובה כנראה לא תפתיע אתכם, אך חשוב להדגיש אותה: האוכל באירוע משמעותי מאד מכמה סיבות. ראשית, כשאתם מזמינים אורחים אל גן אירועים במרכז, אתם לא רק חתן וכלה אלא גם מארחים, וכידוע, מארחים עם אוכל. על כן, חשוב שתעשו בחירה מושכלת שתעניק לכם מחמאות. בנוסף, חשוב לזכור שהאוכל באירוע אינו אורח זמני, אלא הוא זה שילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו – כבר משלב קבלת הפנים ועד הרגע בו אחרון האורחים יעזוב לאחר ביס מקינוח מתוק.

 

חתונה היא סיבה מספיק טובה למטבח שף

אז במה בוחרים – מטבח שף או קייטרינג לאירועים קטנים? תחילה, חשוב לדעת כי המון מתחמי אירועים מציעים לכם דיל מושלם הכולל גם את חוויית האירוח מהגן וגם עבודה אל מול קייטרינג הבית. כך או כך, נדמה כי למרות שניתן למצוא חברות קייטרינג איכותיות, עבודה אל מול מטבח שף ראויה יותר באירוע כמו אירוע חתונה. לא בכל יום אתם מתחתנים ולא בכל יום אתם זוכים לארח כמות נכבדת כל כך של אורחים, עד שנדמה כי מטעמים מיידיו של שף הם אלו המתאימים ביותר לאירוע מיוחד ונדיר כל כך.

 

לא מתפשרים: איכות חומרי הגלם, ניסיון וצילחות המנות

כשאתם בוחנים את האפשרויות השונות, לרבות הבחירה במטבח שף או קייטרינג בשרי, חשוב שתבססו את הבחירה שלכם על פי כמה פרמטרים. רק להזכירכם, גן אירועים במרכז בחרתם על פי פרמטרים שונים לרבות נראות הגן, היחס האנושי והגמישות אליכם, ודומה הדבר גם בבחירה הבאה שלכם.

 

מאחר ומדובר על החוויה הקולינארית באירוע, עליכם לשים את הדגש בראש ובראשונה על איכות חומרי הגלם. חומרי גלם איכותיים יותר וטריים יותר יפיקו תוצרים משובחים יותר ובהתאמה גם האורחים שלכם יהנו יותר. בנוסף, חשוב לוודא מה הניסיון של מטבח השף או חברת הקייטרינג, כאשר המטרה שלכם היא לעבוד עם ספקים כמה שיותר מנוסים ומיומנים. לבסוף, תנו לעיניים שלכם להחליט: מה נראה טוב יותר? מאחר וגם העיניים אוכלות, חשוב להבטיח צילחות מרהיב, חגיגה של צבעים ונראות מזמינה. בתיאבון!

 

By |2019-12-13T04:16:57+00:00מאי 3rd, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments