מה שחשוב שתדעו על חתונת שישי-צהריים

יום שישי את יודעת, יש בעיר חתונה! בעבר, אירועים ביום שישי היו בעיקר אירועי ברית ובריתה, אך בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים לחגוג את היום המרגש ביותר בחייהם דווקא ביום שישי.

בהשוואה לאירוע המתקיים בערב, מדובר על אירוע שונה לחלוטין: החל מאווירת ואופי האירוע ועד השעה שבה אתם צריכים להתעורר בבוקר בכדי לעלות על מדי הכלה והחתן. אז רגע לפני שגם אתם סוגרים על תאריך ומתחילים לשלוח הזמנות לאורחים, דעו מה חשוב באמת לדעת על חתונות ביום שישי:

האירוע, כמו כל חתונה אחרת ימשך 5 שעות

אם מה שמפריד ביניכם ובין חלומכם לחגוג את אירוע החתונה ביום שישי הוא אורך האירוע, דעו כי אין באמת הבדל. ישנו מיתוס כי אירועי שישי צהריים קצרים יותר בהשוואה לאירוע הערב, אך בפועל – כל אחד מהאירועים נמשך על פני חמש שעות פחות או יותר. אירועי הערב מתחילים ב-19.00 ומסתיימים לקראת חצות, ואילו אירועי הצהריים מתחילים סביב השעה 12.00 ומסתיימים לקראת חמש.

אתם הולכים להתעורר מאד מוקדם…

כשזוגות מתעניינים לגבי אירוע ביום שישי, מנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז ממהרים ליידע את הזוגות בדבר חשוב ומהותי: הם עומדים להתעורר מאד מוקדם בבוקר. כשחוגגים אירוע ערב, אפשר להתעורר ב-8.00, לאכול ארוחת בוקר ולצאת לדרך. עם זאת, כשהאירוע שלכם מתחיל בצהריים, אתם צריכים להיות ערים משעה מוקדמת מאד. בתכנית? מאפר, מעצב שיער, צילומי זוגות ונסיעה אל מתחם האירועים.

מתי תצטרכו להתעורר? לרוב, הכלות מתעוררות בשעה 04.00 בבוקר בכדי להתחיל את האיפור והשיער, בעוד החתנים יכולים ליהנות משינה ארוכה יותר.

גוון האירוע: פחות מסיבתי, יותר אירוע קוקטייל

אופי האירוע שלכם עתיד להשתנות עם החלטתכם לחגוג בצהריים ולא בערב. אירועי שישי בצהריים מאופיינים כאירועים שהם פחות מסיבת חתונה, אלא יותר אירוע קוקטייל סולידי ואלגנטי. שימו לב: אין זה אומר שמרכז האירוע שלכם לא יהיה רחבת ריקודים גדולה ושמחה, אלא שמדובר בעיקר על מעטפת האירוע המושפעת מאור היום, לבוש הערב של האורחים המתחלף בלבוש קז'ואל וכיוצא בזה.

אורחים שומרי שבת יצאו מהמתחם קצת מוקדם יותר

מה עוד חשוב לקחת בחשבון? במידה ויש לכם אורחים שומרי מסורת שגרים רחוק ממתחם האירועים, לבטח הם ירצו לצאת מוקדם יותר מהאירוע. כשחוגגים ביום שישי חשוב להתחשב גם בנסיבות שכאלו, ולא לקחת ללב במידה וישנם אורחים שעוזבים מוקדם יותר את המתחם.

By |2019-04-10T08:51:13+00:00אפריל 10th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments