מה משפיע על מחירי זמרים באולם אירועים

דף הבית » הבלוג של גאיה » מה משפיע על מחירי זמרים באולם אירועים

מה משפיע על מחירי זמרים באולם אירועים

חתונה בנס ציונה

האירועים הנחגגים כיום הינם שונים מאד מאלו הנחגגו לפני כעשרים ואפילו עשר שנים: אם פעם שמחות היו חוגגים עם פורמט קבוע וידוע מראש, ואת האירועים העסקיים היו חוגגים אחת לשנה בטון פורמלי, הרי שכיום בעלי האירועים רוצים לא רק לחגוג את השמחות הפרטיות או את ההישגים העסקיים, אלא שהם רוצים להעביר את האורחים חוויה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? באמצעות אטרקציה מרכזית שתשמח ותרגש את האורחים ותוביל את האירוע. זמרים לאירועים היא הדרך שלכם להוסיף אלמנט ייחודי בכל אירוע שאתם חוגגים – כאשר אטרקציה שכזו משמחת את כל הקהלים ובכל האירועים!

 

אטרקציה באולם אירועים במרכז: שדרוג מיותר או שיא האירוע?

אירוע הינו שלם המורכב מהמון חלקים, והמון פעמים בעלי האירועים צריכים לעשות תעדוף על מנת להחליט אילו ספקים יקחו חלק באולם אירועים במרכז ועל אילו ספקים כדאי לוותר. כך, המון פעמים אטרקציות אולם אירועים במרכז לרבות זמרים לאירועים, מסתמנות עבור המון בעלי אירועים כמשהו שאפשר לוותר עליו. בפועל, ההחלטה לוותר על אטרקציה באולם אירועים במרכז היא גם ההחלטה לחגוג אירוע בקו בנאלי. לא בכל יום יש לכם הזדמנות לחגוג את הרגעים המרגשים בחייכם, כך שעד שאתם עושים זאת, כדאי לעשות זאת ובגדול. היו ימים בהם אטרקציות היו נחשבות כמותרות, אך כיום ברור כשמש כי כפי שחשוב להשקיע במתחם אירועים ובקייטרינג, חשוב גם להוסיף אלמנט בידורי למינוף החוויה של האורחים.

 

באילו אירועים כדאי לשלב זמרים?

זמרים לאירועים הינה קלאסיקה שמתאימה לכל אירוע. הכוח הגדול ביותר של הזמרים? העובדה שהוא מתאים לכל הקהלים! כידוע, ישנן אטרקציות המכוונות לאירועים מסוימים וקהלים ספציפים, אך החוויה שיעביר הזמרים את האורחים שלכם, הינה חוויה יוצאת דופן המתאימה לילדים ומבוגרים בכל הגילאים! כמו כן, מדובר על אטרקציה שאינה צריכה תנאים מיוחדים על מנת להשתלב באולם אירועים במרכז שלכם: ניתן לשלב זמרים לאירועים במתחם אירועים או בבית הפרטי שלכם, אירוע הנערך בחלל סגור או תחת כיפת השמיים, ואטרקציה שכזו גם אינה עונתית והיא רלוונטית לקיץ או לחורף.

 

הולכים על הטוב ביותר: ניסיון הזמרים

אז מה ישפיע על המחיר שתשלמו עבור אטרקציה נחשקת כל כך של זמרים לאירועים? הפרמטר הראשון שישפיע על עלות זמרים באולם אירועים במרכז שלכם הוא כמובן הניסיון שלו. ככל שיש לו יותר ניסיון, כך העלות תהיה גבוהה יותר. עליכם לזכור כי אולם אירועים במרכז מיוחד שאתם חוגגים, אתם רוצים להבטיח עבודה עם הספקים הטובים ביותר, וכך גם עם זמרים מוביל ומנוסה.

 

חשוב לזכור כי לא מדובר על מפגש אישי בין זמרים ובין הלקוח. במקרים שכאלו, אפשר לקחת את הזמן ולנהל שיחה קצרצרה. מנגד, באולם אירועים במרכז אתם מארחים מאות אורחים, כאשר כל אורח רוצה לקבל תמונה עם הזמרים. על מנת להבטיח שאכן כל אורח יזכה לקבל תמונה בסוף האירוע, חשוב שהזמרים תזרום עם הקהל. מדובר על פרמטר חשוב מאד שכדאי לקחת בחשבון, שכן זמרים לאירועים שעובד בצורה אגואיסטית, לא תמנף את האירוע שלכם, אלא יגרום אכזבה לאורחים.

בכמה סגנונות מתמחה הזמרים שלכם?

המטרה שלכם היא ברורה: לעבוד עם זמרים לאירועים שהוא כמה שיותר מנוסה, יצירתית ומקורית. ישנן כמה דרכים שונות להפיק מוסיקה טובה, וככל שתעבדו עם אמן מנוסה יותר, כך יהיה ניתן להפיק מוסיקה מגוונות יותר ומותאמות יותר לאווירה ולאנרגיה. התמחות בכמה שיותר סגנונות מעידה על טיבה של הזמרים, כך שאכן כדאי לכם לעבוד עם זמרים מגוונת יותר.

 

איכות הקריקטורה: דומה או לא למקור?

בעוד ישנם ספקים שונים לאירועים שלא תוכלו לדעת את טיבם עד לרגע שבו תעבדו איתם, דווקא עם זמרים לאירועים אתם לא צריכים לקנות חתול בשק. הדבר החשוב ביותר בקריקטורה הוא להבטיח כי ישנו דימיון עם האובייקט שאותו מציירים. בעת שהאדם שצוייר יסתכל על הקריקטורה ולא יזהה את עצמו, הרי שלא יווצר אפקט ההתרגשות וההפתעה שאותו רוצים לייצר. על כן, ההמלצה היא לבחון היטב את תיק העבודות של הזמרים, ולבדוק האם אכן ישנו דימיון בין המקור ובין התוצר. תוכלו לעשות זאת באמצעות גלישה באתר הבית של "מג'יק בן", ולהתרשם בעצמכם מהתוצרים הנפלאים ששימחו אלפי אורחים במניפה רחבה של אירועים – פרטיים ועסקיים גם יחד.

 

פרמטרים נוספים המשפיעים על המחיר

וישנו עוד פרמטר נוסף המשפיע על מחירו של זמרים לאירועים אולם אירועים במרכז שלכם: גודל הדף ושטח הציור. ככל שהדף הינו גדול יותר והאמן מנצל יותר את שטחו, כך העלות תהיה גבוהה יותר. הסיבה היא די פשוטה: עבודה על דף גדול יותר דורשת יותר עבודה ויותר תשומת לב, בעוד ציור קטן יחסית דורש פחות מאמץ ופחות זמן. תוכלו בתיאום מראש עם "מג'יק בן" לקבוע את גודל הקריקטורה שתרצו להעניק לאורחים שלכם אולם אירועים במרכז שאתם חוגגים.

 

ניתן לשלב את האטרקציה בשלב קבלת הפנים של אולם אירועים במרכז, אך גם ניתן להפוך אותה לשיא האירוע בשלב רחבת הריקודים.

By |2018-06-14T11:02:35+00:00אפריל 23rd, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments