מה מצפה לכם בערב הטעימות לפני החתונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » מה מצפה לכם בערב הטעימות לפני החתונה

מה מצפה לכם בערב הטעימות לפני החתונה

ערב הטעימות

לא משנה באיזה אולם תבחרו מתוך אולמות אירועים במרכז, הרי שלקראת אירוע החתונה שלכם מחכה לכם הפתעה טעימה במיוחד: ערב הטעימות. למרות שהמון זוגות מביעים חשש גדול מאד מערב שכזה שכן הוא מאיים לשבור את הדיאטה שלקראת האירוע, מדובר על אחד הרגעים המשמחים, המרגשים והטעימים ביותר בהפקת האירוע שלכם. אז רגע לפני שגם אתם מגיעים לטעום, דעו גם אתם לקראת מה אתם הולכים: זה מה שמצפה לכם בערב הטעימות.

 

ראשונות, עיקריות וקינוחים

אז לא טעיתם: בערב הטעימות אתם הולכים לטעום והרבה. קייטרינג הבית של מתחם האירועים שלכם יגיש לכם את המנות זו אחר זו, כאשר אתם עתידים לטעום מכל סקטור וסקטור: מנות ראשונות, מנות עיקריות ושלל קינוחים. המטרה הינה ברורה – לאפשר לכם לטעום את כל המנות על מנת שתוכלו לגבש תפריט טעים ומגוון לאירוע שלכם. האם מומלץ לכם לטעום את כל המנות? בהחלט! ככל שתטעמו יותר, כך תוכלו לקבל מושג על יותר טעמים ויותר מנות.

 

היכרות אישית עם צוות הקייטרינג

עד כה התנהלתם אל מול צוות מנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז והם אלו שהעניקו לכם את הליווי האישי. כעת, תזכו להכיר גם את צוות הקייטרינג שגם הוא יהיה זמין לכם מעתה והלאה. בעוד ישנן בקשות שמפנים אל מנהל האירועים, גם ישנן בקשות שהכתובת להן היא הצוות הקולינארי. מה תוכלו לבקש מהם? להפחית מלח, להוריד מרכיב במנה ולדאוג לחלופות לקהל של צמחונים, טבעוניים ורגישים לגלוטן. תהיו בטוחים כי כל בקשה שלכם תתקבל בברכה – הכל על מנת להתאים את התפריט כמה שיותר אליכם.

 

בניית התפריט: כך אתם הולכים לעשות את זה

אז איך בונים תפריט לאירוע? מנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז ימליצו לכם ראשית לטעום את כל המנות – זאת על מנת שתוכלו לבחור את אלו הטובות ביותר ולשלול את אלו שפחות אהבתם. כמו כן, חשוב לדבוק בגיוון – זכרו כי עליכם לדאוג לפתרונות איכותיים לכל אורח ואורח, כך שככל שהתפריט יהיה מגוון יותר, כך יותר אורחים יהנו.

By |2018-06-14T11:02:25+00:00מאי 16th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments