מה חשוב לבדוק בגן אירועים

דף הבית » הבלוג של גאיה » מה חשוב לבדוק בגן אירועים

מה חשוב לבדוק בגן אירועים

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

לפני שסוגרים אירוע בגן אירועים, יש כמה דברים שאתם חייבים לבדוק

יש קסם מיוחד באירוע המתקיים תחת כיפת השמיים, וזו אחת הסיבות שרוב האנשים מעדיפים לחגוג אירועים בגנים פתוחים במקום באולם סגור ומקורה. אין ספק שבגן אירועים יש אווירה אחרת, נעימה וחגיגית יותר, אך לפני שאתם סוגרים תאריך במקום מסוים, כדאי לבדוק את הדברים הבאים.

רשימת צ'קליסט לגן אירועים

יש דברים שצריך לבדוק בכל אולם אירועים. כמו למשל האם יש למקום רישיון עסק בתוקף, מהי צורת ההגשה במקום, האם יש אזור נפרד לקבלת פנים, מהי רמת הניקיון וכן הלאה. אך כאשר מעוניינים לקיים את האירוע בגן אירועים פתוח, יש עוד דברים שחשוב לבדוק מראש.

הדבר הראשון הוא נושא החנייה. כדי שהאורחים שלכם וגם אתם תוכלו להגיע לאירוע בקלות ולא להסתבך עם מציאת חנייה, בדקו האם יש חנייה פרטית לגן, כמה חניות יש והאם יש אפשרות להעמיד שם איש צוות שיכוון את האורחים. מלבד החנייה עצמה כדאי לוודא שהכניסה לתוך הגן עצמו תהיה נגישה ונוחה, במיוחד אם יש לכם מוזמנים עם מגבלות תנועה.

הנקודה הבאה היא מראה הגן. בגן אירועים חשוב מאד להשקיע ולטפח את הגן לכל אורך השנה, מאזור הכניסה ועד לרחבה בה האירוע מתקיים. אנו ממליצים לבוא ולהתרשם בעצמכם האם הצמחייה מטופחת וירוקה? האם יש שביל מרוצף ונוח? האם הגן נקי ומעוצב בסגנון שאתם אוהבים?

מכיוון שמדובר במקום פתוח, בדרך כלל ללא קירוי, חשוב לבדוק האם יש לאולם פתרונות מתאימים לאוורור ומיזוג והאם הם מבצעים ריסוס נגד יתושים. כאשר חם מדי והאורחים סובלים מעקיצות ומכל מיני סוגי מעופפים קטנים, זה יכול לפגוע באווירה ולהעיב על שמחת האירוע.

נקודה נוספת היא האם הכיסאות נוחים לישיבה. אולם אירועים סגור בדרך כלל מכיל כיסאות מרופדים או כיסאות עץ, אך בגני אירועים פתוחים נוהגים לעתים להשתמש בכיסאות פלסטיק. גם אם הכיסאות אינם עשויים מפלסטיק, ייתכן והשהייה המרובה בחוץ גרמה לצבע שלהם להתקלף ולדהות והם אינם נעימים למראה.

נקודה אחרונה היא מיקום גן האירועים, מומלץ להקל על הקרובים שלנו כמה שיותר במידה ואתם תושבי המרכז מומלץ לחפש גני אירועים במרכז ולמצוא מקום ניטרלי שיהיה קרוב לכמה שיותר אורחים.

לסיום, מומלץ להגיע במועד שבו מתקיים במקום אירוע, כדי שתוכלו לראות במו עיניכם כיצד המקום נראה ולרשום לעצמכם נקודות שהייתם רוצים באירוע שלכם, או להיפך – דברים שתרצו לשנות.

By |2018-06-14T11:57:43+00:00יוני 14th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments