מאז ולא לעולם: כל הטרנדים שכבר לא נמצאים בחתונה

האחרונים שכדאי ללקט מהם עצות על אירוע חתונה מוצלח הם ההורים שלכם. לא בגלל שהם לא מבינים דבר, אלא משום שענף החתונות הוא ענף שמתפתח, משנה את פניו ומשתדרג יותר ויותר מעונה לעונה. גם חתונות מלפני כמה שנים נראות כיום מעט מיושנות, כך שאתם צריכים להיצמד למגמות החדישות ביותר.

אז אילו טרנדים עיצבו את אירועי החתונה בעבר וכיום הם מסתמנים כטרנדים דועכים? שימו לב:

עוגת החתונה נשארה אי שם בשנות ה-80

אולי הדבר שהיה מזוהה יותר מהכל עם אירועי החתונה של שנות ה-80 ו-90 היא עוגת החתונה. שלא תתבלבלו: העוגה לא הייתה עוגה מפנקת וטעימה, אלא שהייתה זו עוגת ראווה פרווה ששביעות הרצון ממנה הייתה מאד נמוכה. העוגה הייתה מונחת לראווה בשלב קבלת הפנים, כאשר האורחים התכבדו ממנה בעת שהם עזבו את מתחם האירועים. כיום, עם סטנדרט הקינוחים הגבוה של אולמות אירועים בנס ציונה, אין צורך בעוגה שכזו.

אלבום ברכות? האורחים מברכים כבר בפייסבוק

ממש ליד עוגת החתונה, הונח גם אלבום הברכות שבו יכלו כל האורחים להשאיר ברכות לזוג המאושר. בתוך האלבום שובצו תמונות זוגיות שצולמו מבעוד מועד. כיום, בתרבות הדיגיטלית, אין באמת צורך באלבומים שכאלו, והאורחים משאירים את הברכות והאיחולים על הקיר בפרופיל הרשת החברתית. אלו מכם שממש מתעקשים לשלב אלמנט שכזה, יכולים לבחור באלטרנטיבה מודרנית יותר כמו קיר נייד וקל שעליו משאירים לכם ברכות.

ריקוד הסלואו הזוגי מצטייר כמאד מיושן

ומיד לאחר החופה המרגשת, נהוג כי הזוג שזה עתה שינה סטטוס ממאורס לנשוי, מגיע אל לב רחבת הריקודים לריקוד סלואו זוגי ראשון. אז זהו, שכיום זה כמעט ולא מקובל. זוגות שממש מתעקשים על ריקוד  סלואו ראשון, לרוב מזמינים את כל יתר האורחים לרקוד איתם ריקוד של אהבה רומנטית על הרחבה. ריקוד זוגי בלבד? מצטייר כמעט מיושן.

חתן וכלה שלא נוכחים בשלב קבלת הפנים

ואולי הדבר שהיה מזוהה יותר מכל עם אירועי החתונה בעבר וכיום כמעט ולא נותר לו זכר, הוא ההמתנה של החתן והכלה בחדר צידי בשלב קבלת הפנים. זוגות מבינים כי באירוע של פעם בחיים, כדאי מאד שלא להפסיד כשעה וחצי מהאירוע רק על מנת לייצר אפקט הפתעה אצל האורחים. שלב קבלת הפנים נחשב לאחד החלקים המהנים והמרגשים ביותר באירוע. להמתין לבד בחדר המתנה? בהחלט לא מומלץ לכם!

By |2019-04-10T09:29:13+00:00אפריל 10th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments