למה כדאי לחגוג חתונה קטנה?

דף הבית » הבלוג של גאיה » למה כדאי לחגוג חתונה קטנה?

למה כדאי לחגוג חתונה קטנה?

חתונה קטנה

לא בכל יום תהיה לכם הזדמנות להיות חתן וכלה, כך שעד שיש לכם הזדמנות שכזו, כדאי לחבק אותה בחיבוק גדול ולעשות הכל על מנת להפוך את יום החג שלכם ליום בלתי נשכח! המציאות כיום היא שישנם לא מעט מתחמי אירועים בישראל, אך גני אירועים המציעים חוויה אינטימית ובוטיקית ישנם דווקא מעט. אם יש דבר שחשוב שתזכרו לאורך כל האירוע שלכם הוא להיצמד לאיכות, ולא לכמות.

הכנת רשימת המוזמנים מסמלת שלב מתקדם מאד בהפקת האירוע שלכם. רגע לפני שאתם מצרפים לרשימה את השכנים של ההורים, את הקולגות מהמחלקה המקבילה ואת החברים מהטירונות, למה שלא תערכו רשימת מוזמנים מצומצמת הרבה יותר ותחגגו חתונה קטנה? תופתעו לגלות עד כמה צפויה לכם חגיגה גדולה עם רשימת מוזמנים קטנה!

1.אתם עובדים משמעותית פחות קשה

מי שיעשה עבורכם את מרבית העבודה לאורך הפקת האירוע הוא מנהל האירועים שלכם. יחד עם זאת, גם לכם יש חלק נכבד בכל ההכנות, בעיקר בכל הקשור למוזמנים שלכם. האחריות לבצע רשימות הגעה וסידורי שולחנות היא עליכם – כך שככל שתזמינו פחות אנשים, כך תהיה לכם פחות עבודה. ההמלצה היא להזמין את המעגל הקרוב אליכם ביותר ויש לכך סיבה טובה:

2.מוקפים באנשים האהובים ביותר

זיכרו כי אירוע האהבה שלכם הוא אירוע שבו צריכים להקיף אתכם אך ורק האנשים הקרובים אליכם ביותר. בעוד ישנם אלו שמזמינים כמות גדולה של אורחים אל האירוע מבלי שהם מכירים באופן ישיר נתח רב מהם, ישנם אלו שבוחרים לחגוג את האירוע רק עם הקרובים ביותר: בני המשפחה והחברים הטובים. נסו לדמיין תמיד את טקס החופה ואת רחבת הריקודים – הייתם רוצים להתקדש אל מול מכרים של ההורים מהעבר או מול אנשים שהזמנתם רק בשם התקינות פוליטית?

3.לוקיישן קסום ורומנטי לאירוע החתונה

גני האירועים היפים ביותר, הרומנטיים ביותר והמיוחדים ביותר הם הגנים המארחים חתונות קטנות. המשמעות היא שאם חלמתם על חתונה הנערכת על הים, תהיו חייבים בהכרח לחגוג חתונה קטנה. כשאתם חוגגים חתונה עם כמות מצומצמת של אורחים, אתם לא רק מרוויחים בכל הקשור להפקה פשוטה יותר, אלא גם בכל הקשור ללוקיישן האירוע. תוכלו לחשוב על מיקום רומנטי, קסום ומרגש יותר מחוף הים? גני האירועים הנמצאים אל מול נוף שכזה מזמינים זוגות מאוהבים לחגוג את יום האהבה הפרטי שלהם באווירה בוטיקית ואינטימית.

4.כל אורח מקבל יותר תשומת לב מכם

הטייטל הרשמי שלכם ביום חגכם הוא ללא כל ספק חתן וכלה. יחד עם זאת, אל תשכחו לרגע כי תפקידכם גם לארח את מיטב המוזמנים. לא אחת נוצרת מבוכה רבה בעקבות חוסר היכולת של החתן והכלה להעניק תשומת לב לכל האורחים. על מנת שאתם תהיו מארחים אחרים לגמרי, הזמינו קהל מצומצם יחסית שתוכלו להעניק לו תשומת לב ולחבק אותו באהבתכם.

5.חור בכיס? לא במקרה הזה

אם עד כה לא השתכנעתם, כעת תשתכנעו: חתונה קטנה היא חתונה זולה יותר. ככל שתזמינו יותר אורחים אל האירוע שלכם, כך האירוע יהיה יקר יותר. אם ברצונכם לחגוג אירוע בתקציב שפוי, החתונה הקטנה היא המתאימה לכם ביותר – חתונה בוטיקית עם קהל האורחים הקרוב אליכם ביותר ובמחיר לגמרי שפוי.

By |2018-06-14T11:02:50+00:00נובמבר 13th, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments