לא תאמינו כמה קל להוזיל עלויות באירוע שלכם

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

1. עשו בחירה מושכלת בבחירת תאריך האירוע

הדבר הבסיסי ביותר וגם זה שיניב לכם את החיסכון המשמעותי ביותר הוא תאריך האירוע. אומנם בסופו של דבר מדובר רק על תאריך בלוח השנה, אך תאריך זה עולה כסף. בעת שאתם מתחתנים בין החודשים אפריל לאוקטובר, אתם עתידים לשלם את הסכום המקסימלי. מנגד, אירועים הנערכים בחודשים אחרים מאפשרים לכם לקבל את אותו הדיל במחיר נמוך יותר באירוע חורפי.

2. האם באמת יש צורך בשתי שמלות כלה?

נדמה כי הסטנדרט כיום לכלות הוא שתי שמלות כלה. אם בעבר הייתה זו רק אפשרות שהיו אלו שבחנו אותה, הרי שכיום הכלות לא חושבות פעמיים ועם הגעתן אל בוטיק השמלות, הן בוחרות בשמלה לקבלת הפנים ולחופה, ועוד שמלה נוספת לרחבת הריקודים. בעת שהכלה מסתפקת בשמלה אחת בלבד, אתם כבר חוסכים כזוג כמה אלפי שקלים!

3. הגעה ברכב הפרטי מרגשת יותר מלימוזינה

אז נכון שאתם חתן וכלה וזה הכי קרוב לנסיך ונסיכה שאי פעם תהיו, אך האם שווה להוציא אלפי שקלים על הגעה בלימוזינה? ההתרגשות הגדולה שלכם לא תאפשר לכם באמת ליהנות מהנסיעה, תוך שלרוב מדובר על נסיעה קצרה מאד שגם אינה כל כך נוחה – בין היתר בעקבות שמלת הכלה שתופסת מקום רב בתוך הרכב. אל גן אירועים בנס ציונה מומלץ לכם להגיע עם הרכב הפרטי שלכם כאשר בתור הנהג: החבר הכי טוב שלכם.

4. אל תזמינו אורחים שאינכם רוצים לחגוג איתם

אם אתם מוצאים עצמכם מנסים לעבות את רשימת המוזמנים שלכם, כדאי שתעצרו כאן. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע שצריך לכלול אך ורק את החברים הטובים ביותר שלכם ואת בני המשפחה האהובים עליכם. הנטייה לחשוב כי אירוע גדול יותר יהיה אירוע שמח יותר היא טעות. הציבו לעצמכם כמטרה להתקדש אל מול המעגל הקרוב אליכם ביותר, גם אם זה אומר שהחתונה שלכם תהיה חתונה קטנה. היתרון? אינכם משלמים עבור אורחים שאינכם רוצים באמת לחגוג איתם.

5. הדפסת הזמנות? מיותרת לחלוטין בעולם הדיגיטלי

ואם אתם רוצים לחסוך עוד קצת, כדאי שתוותרו על הדפסת ההזמנות שלכם. כיום, אתם יכולים לשלוח הזמנה דיגיטלית שגם הופכת אתכם ירוקים יותר, וגם חוסכת לכם לא מעט כסף על עיצוב, הדפסה ושליחת ההזמנות בדואר. באפשרותכם לשלוח הזמנה בווצאפ, מייל, דרך קבוצה סגורה בפייסבוק ובאפשרויות דיגיטליות נוספות. כמה קל להוזיל את עלויות החתונה? קל מאד!

By |2018-11-07T09:43:28+00:00נובמבר 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments