כל הסיבות מדוע גם חתונה קטנה יכולה להיות גדולה מהחיים

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

הגודל קובע? לא כשמדובר על אירוע החתונה שלכם. לצד האירועים הגדולים הנערכים עם מאות של מוזמנים, גם ישנם אירועים קטנים יותר משנה לשנה זוכים לביקוש גדול יותר. לקראת הכנת רשימת המוזמנים שלכם, הכירו גם אתם את היתרונות של החתונה הקטנה, וישנם לא מעט כאלו:

החתונה הקטנה: על מה כולם מדברים?

ראשית, אולי כדאי תחילה להבין מהי אותה חתונה קטנה. אם כן, מדובר על חתונות המאופיינות כמות אורחים קטנה יחסית. עד כמה קטנה? מדובר על כמות שבין 50 אורחים ל-200 אורחים. ככל שכמות האורחים קטנה יותר, כך האופי של האירוע הופך בוטיקי יותר ואינטימי יותר. עד לפני כמה שנים המגמה הייתה ברורה: ככל שיהיו באירוע יותר אורחים, כך הוא יהיה שמח יותר. כיום, הדרישה של הזוגות היא דווקא לצמצם את רשימת המוזמנים וליהנות מאירוע קטן הרבה יותר.

מה שקובע הוא האיכות, ולא הכמות

אולמות אירועים בנס ציונה מאפשרים לכם לחגוג בכל גודל שתרצו – גדול או קטן. הבחירה בסופו של דבר? אך ורק שלכם. כן חשוב לדעת כי באירוע חתונה מה שקובע הוא האיכות, ולא הכמות. האם אתם מוצאים טעם להתקדש בברית הנישואין אל מול קהל אורחים שאינכם קרובים אליו? המון זוגות מעדיפים להתקדש בברית הנישואין ולחגוג על רחבת הריקודים רק אל מול הקהל הקרוב אליהם ביותר – מה שמעניק לאירוע החתונה משמעות מיוחדת טעם אמיתי של אהבה.

האווירה האינטימית רק תורמת לאירוע

כאמור, קהל מצומצם של אורחים תורם לאירוע שלכם עם האווירה האינטימית נוכחת בו. מדובר על אירוע המתנהל בקו סולידי ואלגנטי יותר, וישנם אלו שאף מגדילים וחוגגים את האירוע ביום שיש בצהריים בפורמט של אירוע קוקטייל. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע שתזכו לחגוג רק פעם אחת בחיים, כך שההמלצה אליכם היא לחגוג בדרך המושלמת ביותר עבורכם!

נותר לכם חלק נכבד מהתקציב להשקעה באורחים

ואם אתם צריכים יתרון נוסף שיש לכם עם חגיגת החתונה הקטנה, הנה הוא לפניכם: המון פעמים אתם מגלים לאחר הגדרת התקציב שלכם לאירוע, כי נותר לכם עודף. מאחר ובחרת לארח כמות קטנה יחסית של מוזמנים, נוצר מצב שנותר לכם עודף מתקציב האירוע. המשמעות היא שיש לכם סכום כסף נוסף שתוכלו להשקיע ברווחת האורחים: תוכלו להוסיף עמדת מזכרות, ספק אטרקציות נוסף, שדרוג בר אלכוהול, הוספה של עמדות פתיחה וכדומה.

By |2018-11-07T09:04:24+00:00נובמבר 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments