כללים חשובים לערב הטעימות לפני החתונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » כללים חשובים לערב הטעימות לפני החתונה

כללים חשובים לערב הטעימות לפני החתונה

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

לכאורה? ארוחת ערב. בפועל? ארוחת הערב החשובה ביותר בחייכם! לפניכם, 5 הכללים לערב טעימות מוצלח וטעים.

1. אכלו ארוחת צהריים קטנה

ערב הטעימות, לא טעיתם, מתקיים בשעות הערב. מאחר ומדובר על ערב שיש לכם בו תפקיד מחייב של שופטי מזון, הרי שאתם עתידים לאכול, ולא מעט. ההמלצה החד משמעית של מנהלי האירועים היא לאכול ארוחת צהריים קטנה ביום בו אתם מוזמנים אל ערב הטעימות. במילים פשוטות: אתם צריכים מקום בבטן.

2. נסו כמה שיותר לטעום ופחות לאכול

המטרה של ערב הטעימות היא לתת לכם טעימה ממה שהולכים לאכול האורחים שלכם. בערב ממוצע שכזה אתם עתידים לטעום עשרות מנות, כך שעל מנת שאכן תוכלו לעמוד במשימה עליכם לנקוט באסטרטגיה מתאימה. המנהלים שעובדים מולכם מטעם גן אירועים בנס ציונה ימליצו לכם פחות לאכול ויותר לטעום. גם אם הגיעה אל השולחן מנה שאהבתם במיוחד, כדאי לקחת ממנה ביס קטן נוסף ולשמור מקום לשאר.

3. נקדו את המנות וחברו את התוצאות

כנראה שטרם יצא לכם לאכול ארוחת ערב כשלידכם דף עם שמות המנות, כאשר עליכם לנקד כל מנה ומנה. יחד עם זאת – כך זה עובד בערב הטעימות. חשוב שכל מנה שאתם אוכלים תנקדו מיד לאחר הביס הראשון ממנה. אולי תזכרו את הציונים שנתתם לחמשת המנות הראשונות, אך מיד לאחר מכן סביר להניח כי כבר תהיו מבולבלים. בעת שאתם מנקדים כל מנה, יהיה לכם קל יותר לאחר מכן לחבר את הנקודות שכל מנה קיבלה וכך להחליט: אילו מנות ישולבו בסופו של דבר בתפריט.

4. כדאי להגיע עם צוות חיזוק

אז נכון, ארוחת ערב עשירה שכזאת היא אכן הזדמנות נפלאה לערב רומנטי רק שלכם. יחד עם זאת, בחירת תפריט האירוע צריכה או מומלצת להתבצע על ידי כוחות נוספים. את מי כדאי לבחור? את ההורים שלכם. אתם בהחלט נציגים ראויים לטעמו של הקהל הצעיר יותר, ואילו ההורים שלכם יוכלו להשפיע על התוצאות עם טעמם, שלרוב נוטה לטעמים פשוטים וקלאסים יותר. כך, אתם מבטיחים לעצמכם תפריט מגוון לאירוע שקולע לכל הטעמים.

By |2018-10-29T12:48:21+00:00אוקטובר 29th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments