יתרונות וחסרונות של הפקת חתונה שנה מראש

דף הבית » הבלוג של גאיה » יתרונות וחסרונות של הפקת חתונה שנה מראש

יתרונות וחסרונות של הפקת חתונה שנה מראש

גן אירועים במרכז ארץ

אז כמה זמן נדרש לכל זוג על מנת להפיק את אירוע החתונה המושלם? תלוי את מי תשאלו. מנהלי האירועים של אולמות אירועים בנס ציונה ימליצו לכם שלא לבזבז את הזמן, אך גם שלא לקחת לעצמכם יותר מדי זמן. הפקת אירוע כשנה מראש? לכל דבר יש יתרונות וחסרונות:

 

אתם מאורסים? אתם בהחלט יכולים לצאת לדרך!

אז מתי כדאי להתחיל בהפקת האירוע שלכם? עקרונית, מהרגע שבו התארסתם, אתם בהחלט יכולים להתחיל בהכנות. מאחר ומדובר על הפקה שדורשת מכם לא מעט כמו פגישות עם אולמות אירועים בנס ציונה, ליקוט המלצות על נותני שירות וגיבוש קונספט לאירוע, בהחלט כדאי שלא לבזבז זמן מיותר אלא לצאת לדרך מהרגע בו שיניתם סטטוס. כן חשוב להבין כי למרות שההמלצה היא להתחיל להפיק את האירוע מיד לאחר הצעת הנישואין, הרי שלא תמיד מדובר על הפקה שצריכה להיות ב"פול גז", אלא דווקא על התעניינות ראשונית שתעניק לכם מושג לקראת הבאות.

 

היתרונות: יש זמן למצוא ספקים ולהתמקח איתם

אז מה היתרון של הפקת חתונה כשנה מראש? במידה והתארסתם בקיץ ואתם מעוניינים להתחתן בקיץ הבא, הרי שיש לכם שנה שלמה שבה תוכלו להפיק את האירוע שלכם. כידוע, זמן הוא כוח, ובעת שיש לכם המון זמן אתם גם יכולים להפיק את האירוע בנחת ופחות לחץ. היתרון המשמעותי ביותר שיש לכם הוא שאתם יכולים לבחור בפינצטה את נותני השירות שתעבדו איתם – החל מליקוט המלצות על כל ספק, דרך פגישה אישית ועד התמקחות לגבי המחיר, זאת מאחר ואתם סוגרים אותו כשנה מראש.

 

החסרונות: הצפה של התרגשות, עבדים של הפקת האירוע

לצד היתרונות, חשוב להבין כי ישנם גם חסרונות שצריך לקחת בחשבון בעת שמפיקים אירוע כשנה מראש. העובדה כי אתם מפיקים את אירוע החתונה שלכם לאורך שנה, גם אומרת שאתם הולכים להיות עסוקים בהפקת האירוע כשנה שלמה – עם כל המשתמע מכך. ישנם הזוגות המעידים כי ההפקה הארוכה הפכה אותם לעבדים של האירוע, זאת מאחר והיה עליהם להתעסק בשלל אלמנטים הקשורים לאירוע בכל יום לאורך שנה. מעבר לכך, בעת שעוסקים לאורך שנה בהפקה של פעם בחיים, מגיעים גם להצפה של התרגשות שלעתים יכולה להיות מעיקה.

 

כמה זמן לפני האירוע כדאי להתחיל את הפקתו?

אז איך מגיעים לעמק השווה וכמה זמן לפני האירוע כדאי להתחיל בהפקתו? את התשובה המדויקת תוכלו לקבל ממנהלי האירועים של אולמות אירועים בנס ציונה שיוכלו להמליץ לכם. יחד עם זאת, חשוב שתהיו קשובים ללבכם ותפעלו על פי הנטייה הטבעית שלכם. ישנם זוגות שכבר הוכיחו כי ניתן להפיק חתונה בשלושה חודשים וגם ישנם הזוגות שהצליחו לעמוד במשימה גם לאורך חדש.

 

כשאתם מתחילים בהפקת האירוע שלכם מספיק זמן מראש, אתם זוכים ביתרון הזמן שמאפשר לכם לנהל את האירוע ללא לחץ, כאשר יש לכם את הפריבילגיה לקחת את הזמן עם מציאת מתחם אירועים ונותני שירות. מנגד, בעת שאתם מתכננים להתחתן כשלושה חודשים לאחר הצעת הנישואין, הרי שאין לכם הרבה זמן אך לעתים מדובר דווקא על יתרון, שכן אתם הופכים החלטיים יותר וממוקדים יותר.

 

By |2018-06-14T11:02:26+00:00מאי 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments