יום הולדת 13 חוגגים באולם אירועים

דף הבית » הבלוג של גאיה » יום הולדת 13 חוגגים באולם אירועים

יום הולדת 13 חוגגים באולם אירועים

אירוע בר מצווה

למרות שרבים סבורים כי מתחמי האירועים מיועדים אך ורק לאירועי החתונה, הרי שהם מתאימים למגוון רחב של אירועים פרטיים נוספים. ביניהם? אירוע בר המצווה! הילד שלכם שחוגג בקרוב יום הולדת 13, מרגיש לכם עדיין כילד הקטן שלכם. בפועל? מדובר על ילד שעושה כבר לאט לאט את הצעדים שלו אל עבר עולמם של הבוגרים. איך חוגגים אירוע כל כך מיוחד ומשמעותי? לא טעיתם! עם מתחם אירועים, והנה לפניכם כל הסיבות מדוע:

יש מי שמנהל עבורכם את אירוע בר המצווה:

אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש לכם עם חגיגת האירוע במתחם האירועים הוא האפשרות להפקיד את מלאכת ניהול האירוע בידיים חיצוניות. אתם ההורים הטובים ביותר, אך איש לא לימד אתכם להפיק אירוע או לנהל אותו. אירוע בר מצווה, יום הולדת 13 הוא אירוע מיוחד ונדיר מדי על מנת להמר עליו, כך שההמלצה החד משמעית היא לעבוד עם מתחם אירועים. הסיבה היא בין היתר מאחר וישנו מנהל אירוע שדואג לכם למהלך תקין של אירוע, לתכנון קפדני ולחוויה מוצלחת. זאת כמובן מבלי לדבר על החיסכון האדיר שיש לכם בזמן: הפקה עצמאית עלולה לגזול מכם לא מעט ולהביא אתכם אל האירוע כשאתם תשושים.

אינכם מוגבלים במספר האורחים:

בעת שאתם לא חוגגים במתחם אירועים, נדמה כי החלופות האחרות שיש לכם כוללות חגיגה בחצר הביתית, בפארק הסמוך למקום המגורים שלכם או במועדון ילדים. הבעיה הגדולה היא שמקומות כאלו מגבילים אתכם מבחינת מספר המוזמנים, מה שגורם לכם לא אחת לוותר על עשרות מוזמנים, או במקרים אחרים לפצל את האירוע לאירוע מבוגרים ואירוע ילדים. במקום לחגוג שני אירועים שונים, לכדו את האורחים שלכם לאירוע מצווה אחד שתחגגו במתחם אירועים.

גיל 13: יום הולדת מיוחד:

לא בכל יום חוגגים אירוע במתחם אירועים, ונדמה כי זו הסיבה שרבים סבורים כי במתחם האירועים חוגגים רק חתונות. יום הולדת 13 הינו יום הולדת מיוחד שלא דומה לכל ימי ההולדת האחרים, ומאחר והוא כל כך נדיר הוא ראוי להיחגג במתחם אירועים. זיכרו כי יש לילדכם לחגוג ימי הולדת עד 120, אך אירוע כמו אירוע המצווה מגיע רק פעם אחת בחיים. על כן, ערכו חגיגה גדולה שתעניק לכם ולילדכם זיכרונות לכל שלב ותקופה בחיים.

היכן כדאי לחגוג אירוע קטן יותר?

למרות היתרונות הרבים שיש בחגיגת אירוע מצווה במתחם אירועים, עדיין ישנן משפחות שבעקבות שיקולים שונים מחליטות לחגוג במקום אחר. אם אכן החלטתם על לוקיישן אחר, ההמלצה היא לחגוג בר מצווה בכותל. המטרה באירוע המצווה היא לחגוג אירוע כמה שיותר מרגש, מיוחד ושונה מהאירועים הנחגגים בשגרה. הפכו את אירוע המצווה לאירוע שבו מתקיים מפגש מרגש ורוחני של הילד עם אחת הערים בעלות הזיקה החזקה ביותר למסורת ולדת היהודית.

By |2018-10-04T09:16:56+00:00יוני 5th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments