טקס חינה בלב אירוע החתונה – כדאי?

ענף האירועים, בדגש על ענף אירועי החתונה, פשוט לא מפסיק להפתיע! אם הייתם בטוחים כי החתונה האקזוטית והמפתיעה ביותר היא החתונה ההפוכה, דעו כי עוד לא ראיתם כלום. כיום, המון זוגות בוחרים לאחד את השמחות והאירועים ולחגוג כפליים בערב אחד: חינה וחתונה בפעם אחת. תחילה, נדמה כי מדובר על הפקה סבוכה ומורכבת, אך האמת היא דווקא הפוכה. הזמינו את האורחים שלכם לחגיגת חינה וחתונה. איך עושים זאת? שלב קבלת הפנים הופך לטקס החינה, ומיד לאחר מכן יתחיל טקס החופה.

הופכים את האירוע למיוחד הרבה יותר!

ראשית, המון זוגות מגיעים אל הפגישה עם מנהל האירועים של אולם אירועים במרכז עם תקווה אחת בלב: להבטיח שהאירוע יהיה מיוחד ושונה מכל האירועים האחרים. אכן, מדובר כיום על משימה מאד לא פשוטה, זאת מאחר ונדמה כי כבר האורחים ראו פשוט הכל. יחד עם זאת, אחד הטרנדים החמים ביותר כיום הוא לערוך את אירוע החינה והחתונה בפעם אחת במתחם האירועים! כך, אתם הופכים את האירוע שלכם גם למיוחד יותר, לצבעוני יותר ובעיקר אתם זוכים בחגיגה כפולה – כך שכמויות האהבה, האנרגיה הטובה וטעם החג יהיו בעוצמות הגבוהות ביותר!

יתרון כלכלי: 2 אירועים במכה אחת

בנוסף, בעת שאתם חוגגים את אירוע החינה והחתונה באותו הערב במתחם האירועים, הרי שאתם זוכים גם ביתרון כלכלי. מרבית אירועי החינה נערכים בסמוך לאירוע החתונה, כך שמדובר על הוצאות נוספות על מתחם אירועים וכיבוד. הזוגות שבוחרים לחגוג את שני האירועים בערב אחד זוכים ביתרון כלכלי משמעותי שכן הם אינם צריכים להשקיע הוצאה נוספת לטובת חגיגת החינה בנפרד. מדובר על שיקול שאכן כדאי לקחת בחשבון, זאת מאחר וההוצאה היחידה שנותרת לכם היא התלבושות הייחודיות שניתן להשכיר מחברות מתמחות. כמה אתם עתידים לחסוך? אלפי שקלים!

איך מוציאים לפועל אירוע שכזה?

אירוע החינה הינו אירוע מקדים לאירוע החתונה, כך שבעת שהחלטתם אכן לחגוג בצורה שכזאת, עליכם לערוך אותו בשלב קבלת הפנים. רציתם אירוע מיוחד? קיבלתם! חשוב לציין בהזמנות האורחים כי החלק הראשון של האירוע יוקדש לטקס החינה, כך שהאורחים שלכם יוכלו להגיע בזמן וליהנות גם ממנו. בעוד שלב קבלת הפנים מקבל באירוע שלכם כשעה וחצי לערך, במקרה זה השעה והחצי האלו יוקדשו לטקס חינה מלא הכולל את התלבושות, החינה והברכות. תהיו בטוחים כי קבלת פנים כזאת לאירוע האורחים שלכם טרם חוו!

By |2018-10-29T11:52:22+00:00אוקטובר 29th, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments