טיפים מנצחים לתפריט קייטרינג מושלם לאירועים

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

1. הגיעו רעבים אל ערב הטעימות!

אז נכון שערב הטעימות של חתונה במרכז נערך בשעות הערב, אבל כדאי מאד לנסות לאכול כמה שפחות באותו היום. איש לא מבקש מכם לדלג על ארוחת הבוקר והצהריים, אך בהחלט כדאי שתקטינו את הארוחות שלכם על מנת שתוכלו להגיע עם כמה שיותר מקום בבטן. המטרה? להבטיח כי תטעמו כמה שיותר מנות ותוכלו ליהנות מכמה שיותר טעמים. להגיע אל ערב הטעימות ב-19.00 בערב לאחר שנישנשתם לאורך כל היום? די חבל.

2. זכרו כי לא לכל האורחים טעם כמו שלכם:

כשאתם מגיעים אל מסעדה וצריכים לבחור מתוך התפריט את המנה החביבה עליכם, הרי שאתם לוקחים בחשבון אך ורק את טעמכם האישי. מנגד, באירוע גדול כמו חתונה, אתם עתידים להאכיל מאות אורחים שונים. אולי אתם דבקים באורח החיים הצמחוני ואולי אחד מכם לא צורך גלוטן, אך אין זה אומר שיהיה נכון להכתיב תפריט שכזה באירוע שלכם. האוכל הינו מוטיב מרכזי באירוע, וחשוב שתציעו כמה שיותר מנות מגוונות. בהחלט יהיה נכון לבחור דברים שאתם אוהבים, אך גם לזכור כי הטעם שלכם לא בהכרח משקף את טעמם של כל האורחים.

3. הקשיבו לעצות של הצוות הקולינארי:

בערב הטעימות אתם בשום שלב לא לבד. הצוות הקולינארי הכולל את השף, הסו-שפים והטבחים יסתובב ביניכם וישמח לקבל מכם הערות, הארות ודגשים על כל מנה ומנה. הצוות גם ישמח לייעץ לכם ולכוון אתכם עם הבחירות שאתם עושים בתפריט, כך שתוכלו להבטיח כי יצירתם לעצמכם תפריט אירוע לא פחות ממושלם. גם אם אתם בטוחים שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר בעצמכם, הישארו קשובים לעצות הצוות שכבר בנה מאות תפריטים, ניצח על מאות אירועים ויודע בדיוק מושלם מה עובד יותר ומה עובד פחות.

4. אירוע קונספט קולינארי לא תמיד מצליח:

גיוון הוא שם המשחק! האם כדאי באירוע שלכם לבחור בקונספט קולינארי מוביל ולבסס את כל האירוע לפיו? כנראה שלא. בעת שאתם דבקים בקונספט קולינארי, אתם למעשה מכתיבים טון אחיד לאוכל באירוע שלכם. כך לדוגמא, היו אלו שבחרו בקונספט של בשר באירוע, אך כ-20% מהאורחים שלהם צמחוניים. התוצאה? אורחים שחזרו רעבים לביתם. גוונו בתפריט האירוע שלכם, כך שכל אורח ואורח באירוע המרגש שלכם יוכל ליהנות מהחוויה הקולינארית בשלמותה.

5.תנו גם להורים שלכם לדרג את המנות:

ערב הטעימות הינו ערב שבו אתם מקבלים החלטה גורלית: מה האורחים שלכם יאכלו באירוע. מאחר ומדובר על אחריות גדולה מאד, יהיה כדאי לשתף גם את ההורים שלכם. מעבר לכך שהם יהנו אתכם יחד בערב טעימות עשיר ומפנק, גם הם יוכלו לחוות את דעתם לגבי המנות השונות. דומה הדבר עם קייטרינג לאירועים שמשלבים באירועים שונים, כאשר הוא מציע כמה תפריטים שונים לבחירתכם. שתפו את הקרובים אליכם בהצעות השונות, ובססו יחד את התפריט המנצח!

By |2018-11-04T12:36:01+00:00נובמבר 4th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments