טיפים להזמנת הסעות לחתונה

לא תמיד החתן והכלה חושבים או מוודאים שיש לאורחים שלהם איך להגיע לאירוע החשוב הזה. ומה קורה אם החתונה מתקיימת במקום מרוחק? מה יעשה מי שאין לו רכב? לא סתם מדובר בשירות שנותנים עליו את הדגש בתקופה האחרונה. לפניכם מספר טיפים חשובים איך לבחור שירות שכזה, למה לשים לב ואיך לוודא שההסעות אכן משרתות את האורחים ותורמות לאחוז הגעה גבוה לשמחתם של החתן והכלה!

טיפים להזמנת שירות של הסעת האורחים לחתונה

  • מתי להזמין את שירות ההסעה – ברוב המקרים הנוכחות בחתונה עומדת על שיעור של כ- 70-80% מכמות המוזמנים. יש את אלה שיאשרו הגעה מבעוד מועד ויש את אלה שיודיעו על כך ברגע האחרון. הטיפ המנצח – לא להמתין עם הזמנת ההסעה לרגע האחרון אך גם לא לסגור זאת הרבה זמן לפני החתונה. לאחר שהתגבשה רשימת המשתתפים הכמעט סופית, זה הזמן לבדוק אודות הסעות לחתונה.
  • כלי הרכב – מיניבוס? אוטובוס? כמובן שהתשובה לשאלה זו טמונה במספר האורחים שאמורים לנסוע בהסעות. במיניבוס יכולים לנסוע עד 20 נוסעים, בעוד באוטובוס גדול אפשר להסיע גם 50-60 נוסעים. אם לא מדובר בהפרש מחירים משמעותי, עדיף לקחת רכב עם יותר מקומות מאשר רכב שלא בטוח יספיק לכל האורחים שמעוניינים בו. במקרים מסוימים, אורחים יגיעו לאולם רק אם תהיה הסעה, ולכן יש לכך חשיבות רבה.
  • קישוט כלי הרכב – הדברים הקטנים שיהפכו את הנסיעה לחתונה להרבה יותר משמחת ומרגשת. כשעולים על אוטובוס או מיניבוס שמקושט לקראת חתונה – ללא ספק כבר בנסיעה נכנסים לאווירה של שמחה ואדרנלין גבוה!
  • מה עם הצלם? אי אפשר אפילו לתאר אילו תמונות מיוחדות ומעניינות מתקבלות במהלך הסעות לחתונה. החתן, הכלה ובני המשפחה הקרובים לא נמצאים שם, אבל הרבה מצב רוח טוב וציפייה – יש ועוד איך! הפתעה גדולה תהיה לזוג המאושר לגלות את התמונות מהווי הנסיעה – של הדודה, הסבתא והסבא.
  • אביזרים שכדאי שיהיו ברכב ההסעות – כאמור, ההסעה מהווה את ההתחלה השמחה של החתונה. לכן חשוב מאד שהנהג יהיה במצב רוח טוב בעצמו, יאפשר לנוסעים לשמוע מוזיקה שמחה שמעלה את האדרנלין, וכדאי שהאוטובוס יהיה כזה שיש בו חיבורי הטענה לטלפונים הניידים. אין ספק שהאורחים ישמחו לכך בסופו של ערב ארוך. 

אז לסיכום – שירות הסעות והיתרונות הרבים שלו

ללא ספק מדובר בשירות מצוין שבזכותו יגדל באופן משמעותי מספר האורחים בחתונה. מי שאין לו רכב צמוד ייהנה וישמח לנסוע בהסעה וכן מי שמתכנן לשתות שתייה אלכוהולית ולא רוצה לנהוג אחרי האירוע – הסעות לחתונה הן פתרון אידאלי בשבילו. אם מדובר בנסיעה ארוכה תהיה זו התחשבות עצומה באורחים, שכן רבים מהם לבטח הם אנשים מבוגרים ואף אחד לא היה רוצה שהם ייסעו את הדרך הארוכה הלוך או חזור בחושך או בשעת לילה מאוחרת. מעבר לכך – ישנם אורחים שלא יוכלו להגיע ללא ההסעה – וכאמור, יש לכך חשיבות רבה במיוחד כשמדובר באירוע בעל הוצאה כספית גבוהה. כל אורח – חשוב.  מומלץ לבחור בחברת הסעות מקצועית שמספקת ללקוחות שלה סוגים שונים של כלי רכב, וכמובן – לא להתפשר על חברה מנוסה וותיקה שמבטיחה כי כלי הרכב שלה בטוחים ושמורים. ועכשיו, כל שנותר הוא להמתין באולם להגעתם של האורחים ביחד כקבוצה גדולה שישמחו להצטרף לשמחה.

By |2019-11-28T14:24:57+00:00נובמבר 28th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments