חתונת קיץ או חתונת חורף?

לא משנה מתי אמרת לו כן- השאלה הבאה היא מתי אתם מתחתנים?? 

ההחלטה הראשונה על זמן "בערך"- העונה- בה תתחתנו, יכולה להיות עם משמעות רבה. בתור אולם אירועים שפועל כבר 11 שנה, בקיץ ובחורף (ובמה שביניהם), בחוץ ובפנים, יש לנו כמה תובנות שאולי יוכלו להקל עליכם בבחירה המשמעותית הזו בין חתונת קיץ לחורף. 

חתונת חורף: בעד 

  • זול יותר: בגלל שרוב האנשים מתחתנים בקיץ (מה שנקרא "עונת החתונות"), בחורף יש ביקוש נמוך יותר והאולמות מציעים את עצמם בזול יחסית, וכך גם המנות ושאר האירועים. לכן, אם התקציב הוא שיקול משמעותי בעיניכם, חתונת חורף תהיה מתאימה יותר לתקציב מצומצם. בגאיה, חתונות חורף מתומחרות באופן משמעותי פחות מהמחיר של חתונת קיץ. 
  • אירוע ייחודי עם יותר תשומת לב: מאותה סיבה, חתונת חורף כולה להיות ייחודית עם אלמנטים מעניינים וחדשניים שמפנים את תשומת לב האורחים לקסם שבחורף. חתונה אחת שהתקיימה אצלנו קרוב לתחילת השנה הלועזית יצרה אלמנטים דמויי שלג ועיצוב של אצטרובלים על השולחן, שנתנו אפקט מדהים של חתונת חורף קסומה מהאגדות. בגלל שאין עוד הרבה חתונות בזמן הזה אנשים יוכלו לפנות לכם יותר זמן (וגם תקציב למתנה אהמ לא שזה משנה כמובן) ואפילו יתגעגעו לאפשרות לחגוג. 

נגד: 

  • פחות אורחים: צריך להסתכל למציאות בעיניים- אנשים עצלנים, ובחורף הם עצלנים יותר. בין אם זה שעון החורף המוקדם, הגשם ותנאי מזג האוויר- כמו שאריק איינשטיין אמר: "אבל אני אוהב להיות בבית, עם התה והאישה והספרים הישנים". אף אחד לא שותה תה בקיץ. תבינו לבד. 
  • לא תוכלו לחגוג בחוץ וליהנות מהגן המתוק של גאיה. מבאס מאוד. 

 

חתונת קיץ: בעד 

  • אפשרות לחגוג בחוץ: הגן המדהים של גאיה רק מחכה שתהנו ממנו מקרוב!! צילומים בחוץ ותמונות מהאירוע ומזג אוויר מושלם באיזור, ייצרו יחד אווירה קלילה, כיפית וחופשית. הילדים יכולים לשחק ולעשות שטויות בחוץ בזמן שהחברים והמבוגרים ישמחו אתכם בפנים ויוכלו ליהנות מהאירוע בלי הפרעה. בנוסף, הכלה יכולה לבחור כל שמלה שתרצה, כשהקור לא מהווה פקטור. 
  • קיץ זה הזמן לחגוג: בעוד החורף ידוע כזמן מדכא, הקיץ הוא ה-זמן למסיבות ואירועים שמחים. 

נגד: 

  • יקר יותר: בגלל הביקוש הגבוהה, חתונות קיץ יקרות יותר. לא לדבר על זה שעלול להיות חם וזה הופך את העניין לקצת פחות נעים (מזל שבגאיה יש גם אולם וגם גן). 
  • בגלל שזו עונת החתונות, אנשים עלולים להתחיל לעשות חישובים ולהגיע למסקנה שהם לא יכולים להרשות לעצמם לבקר בעוד אירועים כרגע, או שזה פשוט ייצא על חתונה אחרת. 

 

אנו בגאיה נשמח לעמוד לשירותכם בכל עונה, ולערוך לכם אירוע מעניין וכיפי. 

 

צילום: אנדריי אברמוב

דברו איתנו