חתונות הפוכות עם אולמות אירועים בנס ציונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » חתונות הפוכות עם אולמות אירועים בנס ציונה

חתונות הפוכות עם אולמות אירועים בנס ציונה

חתונות הפוכות

המון זוגות המגיעים אל פגישות עם אולמות אירועים בנס ציונה, בטוחים כי הדרך היחידה בה הם יכולים לחגוג את האירוע הגדול שלהם הוא עם אירוע בעל פורמט קבוע ואחיד: האירוע המתחיל עם קבלת פנים, ממשיך אל החופה ואל רחבת הריקודים הנקטעת על ידי הארוחות המוגשות לאורחים. לשמחתכם, השדרוגים והחידושים המאפיינים את ענף האירועים ובעיקר את ענף החתונות, מציעים גם לכם מגוון אפשרויות לחגיגת האירוע שלכם. הכירו גם אתם את אירוע החתונה ההפוכה!

 

אחת ולתמיד: איזו חתונה ארוכה יותר?

ראשית, האם החתונה הקונבנציונאלית ארוכה או קצרה יותר מהחתונה ההפוכה? האמת היא שהאורך של האירוע אינו משתנה, אלא הדבר היחיד שמשתנה הוא סדר האירוע. הפקה נכונה של אירוע היא הפקה המתאימה לכם על פי הצרכים והדרישות שאתם מציבים. חתונה ממוצעת אורכת כחמש שעות לערך – גם זו הקונבנציונאלית וגם זו ההפוכה. המון זוגות בכל זאת מעדיפים את החתונה ההפוכה מאחר והמבנה שלה יוצר אפקט של חתונה ארוכה יותר.

 

היתרון של החתונה ההפוכה: רחבת ריקודים ארוכה!

אז אם אורך האירוע לא משתנה, מה גורם לאירוע החתונה ההפוכה להרגיש ארוך יותר? המבנה שלו! החתונה ההפוכה מבוססת על הרעיון שהאורחים מגיעים אל שלב קבלת הפנים עם אולמות אירועים בנס ציונה וזוכים מיד לשלב הארוחה המרכזית. כידוע, בחתונות הקונבנציונאליות, הארוחה המרכזית של האירוע הינה שיא האירוע, אך עם החתונה ההפוכה השיא הוא אחר: רחבת הריקודים. מאחר והאורחים שלכם אוכלים מיד עם הגעתם אל אולמות אירועים בנס ציונה, הרי שרחבת הריקודים הינה רחבה גדולה שאינה נקטעת. רציתם מסיבת חתונה גדולה? זו הדרך לעשות זאת!

 

האורחים מגיעים שבעים אל טקס החופה

יתרון נוסף שיש לחתונה ההפוכה הוא העובדה שהאורחים שלכם מגיעים נינוחים ושבעים אל טקס החופה. למרות שבכל שלב קבלת פנים ישנו אוכל המוגש לאורחים, הרי שעם החתונה ההפוכה שלב קבלת הפנים מציע לאורחים שלכם שפע רב הכולל גם את המנות העיקריות. כך, כל מה שיש להם לצפות לו לאחר הארוחה הגדולה הוא רק לראות אתכם משנים את הסטטוס ממאורסים לנשואים. המון זוגות מוצאים בשלב קבלת פנים שכזה יתרון גדול.

 

חתונה שכזו מתאימה גם לאירועי צהריים?

אולמות אירועים בנס ציונה כמו "גאיה" מאפשרים לכם לחגוג את החתונה ההפוכה גם באירועי הצהריים. אין כל חשיבות ליום בשבוע או לשעה בה נערך האירוע: אתם אלו שתחליטו איזה אירוע מתאים לכם יותר. גם אירועי הצהריים בניגוד למה שניתן לחשוב אורכים כחמש שעות לערך, כך שאתם יכולים לקבוע את הדרך בה האירוע שלכם יתנהל. לאחר היכרות אתכם ואיתור הצורך שלכם, נוכל לייעץ לכם איזה אירוע לחגוג.

 

מה מתאים לכם? אתם מחליטים!

אירוע החתונה ההפוכה מתאים לכם בעיקר אם אתם מעוניינים להעניק טון מסיבתי יותר לאירוע. מאחר ורחבת הריקודים אינה נקטעת על ידי מנות המוגשות לאורחים, נוצרת אווירה מסיבתית ארוכה מאד. מנגד, אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם על פי חלוקה המאפיינת את האירועים הקלאסיים, נמליץ לכם לזנוח את החתונה ההפוכה. החתונה הקונבנציונאלית תוחמת את האירוע לחלקים שונים כאשר ההבדל המהותי ביותר הוא ארוחת החתונה המוגשת לאורחים בכמה פעימות.

By |2018-06-14T11:02:24+00:00יוני 6th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments