חתונה קטנה – עשרת הסימנים שיעידו כי מתאימה לכם

דף הבית » הבלוג של גאיה » חתונה קטנה – עשרת הסימנים שיעידו כי מתאימה לכם

חתונה קטנה – עשרת הסימנים שיעידו כי מתאימה לכם

חתונות הפוכות

1.  גם אתם רוצים אירוע בוטיק

חתונה קטנה מתאימה בראש ובראשונה לזוגות שהגדירו כי האירוע שהם יחגגו יהיה באווירה בוטיקית ולא כאירוע חתונה גדול. אירועי הבוטיק מאופיינים בכמות מוזמנים קטנה ובאווירה אינטימית בין המארחים ובין האורחים.

 

2. פוליטיקה של אירועים? לא בשבילכם

המון פעמים נוצרים אירועים גדולים עם המון אורחים מאחר והזוגות בוחרים להזמין המון מכרים, גם אלו שאינם בהכרח קרובים. אם גם אתם נמנעים מפוליטיקות של אירועים ולא מרגישים מחוייבות להזמין את כל הסובבים אתכם אלא רק את המעגל הקרוב, חתונה קטנה מתאימה לכם!

 

3. אתם רוצים להשקיע יותר באורחים

חתונה קטנה הינה חתונה זולה יותר, זאת מאחר ואתם מזמינים פחות אורחים וכך גם עלות האירוע פוחתת. המשמעות? נשאר לכם יותר תקציב להשקיע באורחים עם אטרקציות ומזכרות.

 

4. אתם רוצים להיות כמה שיותר קרובים לאורחים

אירועים גדולים המון פעמים יוצרים ריחוק בין המארחים ובין האורחים. הסיבה? קשה להעניק תשומת לב אישית למאות של אורחים. מנגד, עם חתונה קטנה בה מתארחים מעט אורחים, קל יותר לשמור על קשר עם האורחים, לחבק את כולם ולהיות קרובים לכולם לאורך כל האירוע.

 

5. גם אתם דבקים במגמה חסכונית באירוע

חתונה קטנה מתאימה גם לאלו מכם המעוניינים לדבוק בגישה חסכונית יותר לאירוע. עלות האירוע שלכם מושפעת באופן ישיר מכמות האורחים, כך שככל שתזמינו פחות אורחים, כך תוכלו להסתפק בתקציב צנוע יותר לאירוע שלכם.

 

6. אתם רוצים לעבוד כמה שפחות קשה לאורך הפקת האירוע

ככל שיהיו לכם יותר אורחים באירוע, כך תעבדו יותר קשה: עליכם להפיק רשימת מוזמנים גדולה יותר, לשלוח יותר הזמנות לאורחים, שלב אישורי ההגעה הופך ארוך ומורכב יותר ועליכם גם לסדר יותר אורחים סביב שולחנות. עם כמות אורחים קטנה יותר, אתם גם עובדים פחות.

 

7. האירוע שלכם: אירוע קוקטייל-צהריים

דמיינתם תמיד את אירוע החתונה שלכם כאירוע צהריים באולם אירועים בוטיקי, אינטימי ובאווירה של אירוע קוקטייל? אין ספק שהחתונה הקטנה מתאימה לכם! מדובר על פורמט ההולם בדיוק מושלם את החתונות הקטנות, והרבה פחות את האירועים הגדולים.

 

8. אין לכם משפחה גדולה

לעתים הסיבה שזוגות בוחרים לחגוג חתונה קטנה היא דווקא סיבה אחרת: אם יש לכם משפחה קטנה, החתונה הקטנה היא המתאימה לכם. שימו לב כי במקרים כאלו אכן כדאי לכם לחגוג במתחם אירועים המארח אירועים קטנים, זאת על מנת שהאירוע לא ישתקף כאירוע דל משתתפים מאחר והוא נחגג במתחם גדול.

 

9. החברים שלכם: לא כמות, האיכות

החלטתם לחגוג את האירוע רק עם האנשים הקרובים אליכם ביותר – המשפחה והחברים הטובים? החתונה הקטנה היא זו המתאימה לכם ביותר. עליכם לזכור כי בכל הקשור לאורחים שלכם, חשובה יותר האיכות מאשר הכמות. כמו כן, אם יש סביבכם מעגל מצומצם של חברים איכותיים, עדיף לחגוג איתם בלבד ולא להזמין עוד מכרים מהעבר רק על מנת לעבות את האירוע.

 

10. כי גם אתם רוצים אירוע טרנדי

וחשוב לא פחות: האירועים הקטנים נתפסים כיום כטרנד החם ביותר של ענף החתונות. אם בעבר המגמה הייתה לחגוג עם כמה שיותר אורחים, הרי שכיום המון זוגות בוחרים דווקא בטון בוטיקי-אינטימי יותר. כשאתם חוגגים חתונה קטנה, אתם נצמדים לטרנד החם ביותר!

By |2018-06-14T11:02:24+00:00יוני 6th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments