חתונה חברתית היא בדיוק החתונה שלא תרצו לחגוג

בעוד ישנם זוגות המגיעים לפגישה במתחם אירועים, אוספים המלצות על נותני שירות ומשאירים את האורחים שלהם בסטטוס של אורחים, גם ישנם זוגות שבוחרים לחגוג קצת אחרת:

במקום אולם אירועים בנס ציונה חוגגים בשטח פתוח, במקום נותני שירות מקצועיים חברים שנכנסים אל נעליהם של הברמנים, הצלמים ויתר הספקים. חתונה חברתית חוסכת לכם המון כסף, אך גם מכניסה אתכם להתעסקות בלתי פוסקת, גורמת לכם להמר על טיב האירוע ובעיקר מעמידה את האורחים שלכם במצב לא נעים.

וכך אתם מאבדים שליטה על איכות ואופי האירוע שלכם

אתם אולי לא יודעים זאת, אך בתור חתן וכלה תרצו להיות בעלי השליטה על כל אלמנט, ספק וקישוט באירוע. כשאתם בוחרים לחגוג את החתונה שלכם בחתונה חברתית, אתם צריכים לוותר מראש על יכולת השליטה שלכם. מדוע? מאחר ואתם לא יכולים לוודא מראש את טיבם של השירותים באירוע שלכם.

כשאתם עובדים עם נותני שירות מקצועיים, אתם יכולים ללקט המלצות ולדעת עד כמה מומלץ הצלם, עד כמה הדיג'י טוב ועד כמה חברת הקייטרינג ידועה לטובה. מנגד, בחתונה החברתית, שבה כל האורחים שלכם מתפקדים כנותני שירות, אתם לא יכולים לדעת מה יהיה טיב האוכל, עד כמה אלבום התמונות יהיה פוטוגני ועד כמה רחבת הריקודים תהיה גדושה.

האורחים שלכם לא אורחים – אלא נותני השירות שלכם

ההחלטה בדבר החתונה החברתית היא החלטה שלכם. במילים אחרות? אתם אלו שקובעים לאורחים שלכם כי הם לא יגיעו להתארח, אלא לעבוד. המנגנון לפיו עובדת החתונה החברתית הוא שהאורחים לא צריכים להביא איתם מתנה, אלא שעליהם לקחת חלק בפעיל בארגון ותפעול האירוע. כך, האורחים שלכם לא באמת מגיעים בסטטוס של אורחים, אלא שהם מגיעים לעבוד באירוע, או שהם צריכים לעבוד לפני האירוע.

ואם האורחת שאמורה להיות ה-DJ בסוף לא מגיעה?

אל תשכחו לרגע כי החתונה החברתית לא רק גורמת לכם להמר על טיב האירוע, אלא על האירוע בעצמו! מה קורה אם האורחת שהייתה אמורה להיות ה-DJ באירוע לבסוף לא תגיע? מטבע הדברים, ישנם אירועים בלתי צפויים, והדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו ביום האירוע שלכם הוא עם אותם אירועים.

נותני שירות מקצועיים שאתם עובדים איתם דואגים ל-PLAN B לכל מקרה שלא יהיה, כך שאתם מוגנים ובטוחים דרך קבע. רגע לפני שאתם שוברים את הכוס והופכים לבעל ואישה – איזו חתונה אתם הייתם רוצים לחגוג?

By |2019-04-01T10:11:03+00:00אפריל 1st, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments