חמשת הטיפים הגדולים בדרך לחתונה טעימה

דף הבית » הבלוג של גאיה » חמשת הטיפים הגדולים בדרך לחתונה טעימה

חמשת הטיפים הגדולים בדרך לחתונה טעימה

חתונה צהריים בנס ציונה

בתום האירוע שלכם עם אולם אירועים בנס ציונה, אחת המחמאות שיותר מתשמחו לקבל היא בדבר האוכל שהוגש באירוע. אכן, החוויה הקולינארית של האורחים משפיעה עליהם מאד בכל הקשור לשביעות רצונם מהאירוע, ותופתעו אולי לגלות שלכם יש חלק חשוב מאד בחוויה שלהם. אולמות אירועים בנס ציונה בהם אתם מתחתנים יזמינו אתכם לערב הטעימות: ערב שבו אתם נכנסים אל נעליהם של שופטים קשוחים שמטרתם לבנות את תפריט האירוע. על מנת להפיק כמה שיותר, הכנו לכם 5 טיפים מנצחים! בתיאבון!

כן, ערב הטעימות הוא לגמרי בשבילכם

אלו מכם שחושבים לשלוח נציגים אל גן אירועים בנס ציונה על מנת שיטעמו ויחליטו עבורכם: בערב הטעימות יש חוק נוכחות חובה. האם תוכלו לדמיין לעצמכם מצב שבו אתם שולחים את החברים הכי טובים שלכם לבדכם לבחור לכם את מתחם האירועים, את הספקים או את החליפה והשמלה? בטח שלא. דומה הדבר עם ערב הטעימות – יש לכם אחריות גדולה מאד והיא לבחור את המנות שיככבו באירוע שלכם.

בערב הטעימות, ממש כמו ביום הולדת, לא סופרים קלוריות

אז כן, אפשר לומר זאת: בערב הטעימות אוכלים לא מעט. העובדה כי אוכל נפלא הוא חגיגה גדולה לעתים לא מספיקה – לא בעת שהחתן והכלה מוצאים עצמם בדיאטה של לפני החתונה. גם אם אתם בשמירה לקראת האירוע הגדול, הגיעו אל ערב הטעימות על מנת לטעום את המנות שיוגשו לאורחים שלכם. הרכבת תפריט האירוע הינה אחריותכם, כך שגם אחריותכם להגיע אל אולם אירועים במרכז בכדי לטעום את מניפת המטעמים שתוגש לכם.

הסתייעו באנשי הצוות מטעם הקייטרינג

המטרה הברורה של הערב היא לאפשר לכם לטעום מהמנות שיוגשו בסופו של דבר באירוע. אם אתם מוצאים את עצמכם נהנים יותר מדי ומתקשים לבחור, הסתייעו בצוות המקצועי המגיע גם הוא אל ערב הטעימות. גני אירועים בנס ציונה עובדים בצמוד לצוות קולינארי מקצועי הכולל את השף ואת כל צוות הסו-שפים. הם זמינים לכם בכל שאלה או התלטבות ויוכלו לסייע לכם בהרכבת התפריט, ימליצו לכם על שילובים נכונים בין תוספות למנות עיקריות וגם יעניקו לכם מענה לאורחים מיוחדים עם אלרגיות או רגישויות אחרות.

מנות מגוונות? IN. קונספט קולינארי? OUT

ההמלצה המגיעה מכיוונם של היועצים הקולינארים היא די חד משמעית: כמה שיותר תגוונו, כך יותר טוב. בעוד ישנם אלו המעוניינים לחגוג את החתונה כאירוע קונספט, ההמלצה היא דווקא לא להגיש לאורחים סוג אחד של אוכל, אלא לאפשר לאורחים לבחור מתוך כמה אפשרויות. כך, אתם יכולים להיות שקטים כי כל האורחים יהנו מהחוויה הקולינארית שאתם מכינים להם. נסו לדמיין מצב שבו אתם דבקים בקונספט של בשר אך יש לכם נתח רב של אורחים שאינו צורך בשר. על כן, חתונה בנס ציונה חוגגים עם תפריט מגוון!

תגיעו אל גן אירועים במרכז עם ההורים שלכם אל ערב הטעימות

אולם אירועים או גן אירועים: הגיעו אל ערב הטעימות עם ההורים היקרים שלכם! תנו להם גם את הכבוד להיות חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע, וגם הסתייעו בהם עם טעמם האישי. בעוד אתם מייצגים את קהל הצעירים, ההורים שלכם מגיעים בתור הטועמים המייצגים את הקהל המעט יותר מבוגר שמעדיף אוכל פחות מתוחכם ויותר פשוט.

By |2018-06-14T11:02:50+00:00ספטמבר 27th, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments