חישוב עלות החתונה שלכם: מה עולה לכם הכי הרבה

דף הבית » הבלוג של גאיה » חישוב עלות החתונה שלכם: מה עולה לכם הכי הרבה

חישוב עלות החתונה שלכם: מה עולה לכם הכי הרבה

גן אירועים במרכז ארץ

אז אולי לא ניתן לדבר על אירוע החתונה מבלי לדבר על אהבה גדולה ועל אולמות אירועים במרכז, אך גם לא ניתן להתעלם מאלמנט נוסף: העלות הכלכלית. למרות שאהבה היא הכוח המניע את הפקת האירוע, הרי שנדרש גם תקציב לאירוע שבאמצעותו תגשימו את חלום האהבה הגדול שלכם עם אירוע שתמיד חלמתם עליו. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, כדאי שתיקחו אתכם כלים פרקטיים לניהול תקציב האירוע שלכם. אז איך מנהלים תקציב ואיך מחלקים אותו בין כל הספקים השונים? התשובות לפניכם:

 

70% מתקציב האירוע: מתחם האירועים שלכם

אין כל חשיבות לגובה התקציב שלכם, הרי שבסופו של דבר הוא יהיה מחולק על פי החלוקה הבאה: כ-70% ממנו יהיו מוקדשים למתחם האירועים שלכם. הסיבה? מתחם האירועים הוא זה המספק לכם בית מארח, קייטרינג איכותי, בר אלכוהול משובח וצוות של מנהלי אירועים. מרבית התקציב חייב להיות מושקעת באולם האירועים – זאת מאחר ומדובר על הבסיס האיתן שעליו תיצקו את כל האלמנטים השונים שהם נותני השירות שיעבדו באירוע שלכם. חלוקה נכונה של תקציב תשפיע על הפקת האירוע שלכם ואפשר לדמות זאת לעסק, שכן ההחלטות הכלכליות שתיקחו תחילה ישפיעו על הצלחת העסק, או במקרה הזה – הצלחת האירוע שלכם.

 

30% נוספים: נותני השירות השונים

שלושים אחוזים מתקציב האירוע שלכם יוקדשו לכל נותני השירות באשר הם. מיהם נותני השירות? כל הספקים השונים שאינם אולמות אירועים במרכז. אם כן, מדובר על מעצבת השמלה, מעצב חליפת החתן, הצלם, צלם המגנטים, הדיג'י, ספקי האטרקציות, ספקי המזכרות, נהג ההסעות לאורחים, מעצב ההזמנות לאירוע וצלם ה-SAVE THE DATE. עליכם לקחת בחשבון כל ספק וספק שעתיד לעבוד באירוע שלכם ולהכניס אותו תחת תקציב זה.

 

הדרך להתנהל באירוע: דו"ח הוצאות מסודר

אם עד היום הייתם מתנהלים דרך פנקס הרשימות במכשיר הסלולארי, הרי שכעת תעשו מעבר לפורמט רציני ומסודר יותר – דו"ח האקסל שלכם. בדו"ח זה עליכם לפרט כל הוצאה והוצאה באירוע – החל מהעלות עבור הדפסת ההזמנות ועד העלות עבור מתחם האירועים שלכם. מנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז ידריכו אתכם היטב איך לנהל את התקציב שלכם, כאשר המטרה היא לאפשר לכם להיות עם יד על הדופק לאורך כל הפקת האירוע, כאשר אתם יכולים לעקוב דרך קבע היכן אתם עומדים ביחס לתקציב שהגדרתם. חשוב מאד שהתקציב שלכם ישקף את היכולת הכלכלית שלכם, מבלי שתסתמכו על המתנות שאתם עתידים לקבל בתקווה שהן יכסו לכם את האירוע.

 

על מה מתפשרים ועל מה בשום פנים ואופן לא?

כשעובדים עם תקציב ורוצים להישאר נאמנים לו, המון פעמים עולה השאלה והיא על מה כדאי לוותר ועל מה לא. גם עם הפקת האירוע שלכם תגלו כי ישנם דברים הנכנסים תחת "מותרות" וישנם דברים שפשוט לא תוכלו לוותר עליהם. ראשית, בכל הקשור לבחירת אולם מתוך אולמות אירועים במרכז – אל תתפשרו! מתחם האירועים צריך לענות על הצרכים שלכם במאת האחוזים! במה כן תוכלו להתפשר? ספק אטרקציות אחד יספיק, וכך גם שמלה אחת ולא שתי שמלות. נהלו את התקציב שלכם בתבונה ותוכלו גם אתם להכתיר את האירוע כהצלחה.

By |2018-06-14T11:02:25+00:00מאי 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments