חוגגים חתונה בנס ציונה כשאתם חלק מקבלת הפנים

דף הבית » הבלוג של גאיה » חוגגים חתונה בנס ציונה כשאתם חלק מקבלת הפנים

חוגגים חתונה בנס ציונה כשאתם חלק מקבלת הפנים

חתונה בנס ציונה

עוד הרבה לפני שזוגות מאורסים רוצים חתונה רומנטית, הם רוצים חתונה מקורית. אחרי מסע חיפושים שכלל כמה גני אירועים במרכז, מצאתם ב"גאיה" כבית האהבה הרומנטי ביותר עבורכם. כעת, איך הופכים את אירוע החתונה שלכם בגן האירועים למקורי?

עד כמה אפשר להיות מקוריים בכל הקשור לאהבה – הדבר הקלאסי והעל זמני שידוע ככוח הגדול ביותר כבר דורות שלמים? עם חשיבה יצירתית וגם עם כמה רעיונות שיוצגו כאן לפניכם, תוכלו להפוך את טקס החופה שלכם לטקס מרגש יותר, וגם הרבה יותר מקורי מהטקס הרשמי והמוכר.

 

מקרינים את הצעת הנישואין במעמד החופה

כיום אתם מתעדים כל רגע ורגע בחיים שלכם ובמרבית המקרים גם משתפים אותו. על כן, לא מפתיע כלל שגם המון זוגות מתעדים את הצעת הנישואין שלהם. אחרי שצפיתם שוב ושוב באותם רגעים מרגשים בהם נשלפה טבעת, למה שלא תקרינו את הצעת הנישואין בחופה? מדובר על סגירת מעגל מרגשת שלא תשאיר אף עין יבשה. רגע לפני שאתם תיכנסו אל החופה, יזכו האורחים היקרים ללבכם לראות את אותם רגעים בהם שיניתם את הסטטוס למאורסים. בעוד דקות ספורות? תשנו את הסטטוס שוב, אך הפעם לנשואים.

 

שרים עם כל האורחים את השיר שלכם

לכל זוג יש את "השיר שלו". אותו שיר יכול להיות שיר שליווה את התקופה שבה התחלתם לצאת, והוא גם יכול להיות שיר שנוגע ללבכם ועל כן הוא הפך להיות השיר שאתם שרים יחד בקולי קולות. במקום שהאורחים שלכם יהיו קהל פאסיבי בחופה שלכם, למה שלא תהפכו אותו לחלק בלתי נפרד מהחופה שלכם?

זכרו כי הקהל שעומד לראות אתכם משנים סטטוס מורכב מחברים ובני משפחה, כך שמדובר על קהל חם ואוהד. רגע לפני החלק הרשמי של החופה, תוכלו לשיר עם כל האורחים שיר: החל משיר אהוב עליכם, דרך תפילה ועד שיר שכתבתם במיוחד לאירוע. לא תאמינו איזו עוצמה יש בשירת המונים שכזו באירוע האהבה שלכם.

 

בלדה רומנטית הופכת לשיר מסיבות

לבטח גם לכם יצא להיות אורחים באירועי חתונה שנערכו עם גני אירועים במרכז. לכן, גם אתם מכירים את הרוטינה הקבועה: החתן נכנס אל החופה, לאחר מכן הכלה ומיד אחר כך הם צועדים יד ביד וטקס החופה מתחיל.

בעוד כניסות לחופה מזוהות בעיקר עם בלדות רומנטיות, אתם תוכלו לעשות את זה קצת אחרת: מאחר והזמנתם את האורחים שלכם אל מסיבת חתונה, תוכלו להפתיע אותם עם שיר הכניסה שלכם! מה שיתחיל כבלדה רומנטית ועוצמתית, ימשיך אל עבר שיר מסיבות שיתן לאורחים שלכם טעימה לקראת מה שהכנתם להם. כך, אתם מעלים את מצב רוחם של האורחים ועוטפים את החופה שלכם באנרגיה טובה ומחוייכת.

 

כשהכלה מקדישה שיר לחתן

החופה כידוע היא החלק הרומנטי ביותר באירוע החתונה. דמיינו לעצמכם עד כמה היא יכולה להיות רומנטית בעת שהכלה מקדישה שיר לחתן. לרוב מחוות שכאלו הן הפתעה גמורה לחתן, או לכלה במידה והשיר מוקדש לה מבן הזוג שלה. בעוד אתם מכינים הפתעות לאורחים שלכם, מסתבר כי גם ישנה הפתעה לא קטנה בכלל בשבילכם מבלי שידעתם…

By |2018-06-14T11:02:43+00:00מרץ 12th, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments