חבר טוב כעוזר הפקה בחתונה – בעד או נגד

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

אולי זה הלחץ או שאולי זו ההתרגשות: מה שבטוח הוא לקראת האירוע הגדול שלכם אתם מנסים לשלוט בכמה שיותר אלמנטים כדי להבטיח כי האירוע שלכם יוכתר כהצלחה גדולה. בין היתר? אתם מחלקים תפקידים לחברים הטובים שלכם, כאשר חלקם אף מתפקדים לאורך האירוע. האם כדאי למנות חבר טוב שלכם לעוזר הפקה מטעמכם?

המטרה: החבר הטוב שידאג לכל במקומכם

למרות שאתם מקבלים מנהל אירוע צמוד מטעם אולם אירועים במרכז בו תתחתנו, עדיין חשוב לכם להכתיר את אחד מהחברים הטובים שלכם לעוזר הפקה האישי שלכם. עוזר הפקה שכזה מגיע אתכם לפני האירוע הגדול אל מתחם האירועים כדי להכיר אותו, ולקבל מכם את הדגשים החשובים לכם ביותר. מעבר לכך, לאורך כל הערב הוא זה שידאג לכל הנדרש בשמכם – החל מהרחבת מקומות הישיבה ועד דאגה לשביעות הרצון המלאה של האורחים. מדובר על סטנדרט קיים שמוכר כיום בעולם החתונות, אך השאלה הגדולה היא האם אכן כדאי להפקיד חבר שלכם בתפקיד שכזה?

בעד: נציג ישיר שלכם שתעשה בשבילכם הכל

היתרון הגדול כמובן הוא שיש אדם מטעמכם שדואג לכם לכל הנדרש. בפועל, מנהל האירועים שלכם יכול למלא בדיוק את אותו התפקיד. הסיבה שהמון זוגות בוחרים למנות אדם שכזה מטעמם היא בעיקר השקט הנפשי. מעבר לכך שאותו ע.הפקה דואג לרווחת האורחים, הרי שהוא גם דואג לכם ומביא לכם שתייה לרחבה, מסייע לכם בכל הסידורים הקטנים שצריך לעשות לאורך האירוע, והוא בעיקר מפגין נוכחות כך שאתם שמחים כי יש מי שדואג לכם.

נגד: תפקיד שכזה מונע מחברכם להיות אורח במשרה מלאה

רגע לפני שאתם מעניקים לאחד מהחברים הטובים שלכם את התפקיד הנחשק, תשאלו את עצמכם האם אכן כדאי לעשות זאת. המון פעמים החבר הטוב שיקבל מכם את הכבוד ישקף בפניכם התלהבות גדולה, אך בתוכו הוא יקווה כי תוותרו על התפקיד ברגע האחרון. חבר שמקבל על עצמו תפקיד שכזה למעשה נמצא בכוננות לאורך כל האירוע שלכם, כך שהוא לא באמת יכול ליהנות כפי שהוא היה רוצה באירוע של החברים הכי טובים שלו.

על מנת שתוכלו לחסוך מהחברים שלכם תפקידים שכאלו, תוכלו פשוט לתאם ציפיות עם מנהל האירועים. בעת שאתם יוצרים תיאום ציפיות שכזה, אתם יכולים להיות שקטים כי תשומת הלב של מנהל האירועים שלכם תהיה על הדברים החשובים לכם: החל מסדר עריכת השולחן ועד הרגע בו יפתח הבר לאחר טקס החופה.

By |2018-11-07T08:49:52+00:00נובמבר 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments