זמר חתונות: אילו סגנונות מוזיקליים יתאימו לאורחים שלכם

זמר חתונות

הזמנתם את האולם ובחרתם את השמלה המושלמת, הכנתם את רשימת האורחים ואפילו הטבעות כבר מוכנות אצל ההורים. כעת מצפה לכם רק עוד משימה אחת בדרך לחתונה המושלמת – התכנים שילוו את האירוע כולו. אם באמצעות די-ג'יי או בהופעה חיה מרשימה שמקפיצה את הקהל והופכת את האירוע למופע לייב עם סאונד איכותי למספר שעות. אילו סגנונות מוזיקליים תוכלו לבחור למופע הזה?

מופע לטיני

סמבה או רומבה, סלסה או בוסה נובה – מגוון רחב של מקצבים המתחילים מסיבת ריקודים סוערת במיוחד. כאשר המוזיקה החיה מלווה את האורחים על רחבת הריקודים ומלצרים מגישים מגוון פינוקים והפתעות תוך כדי המופע – האורחים שלכם יזכרו לנצח את החתונה הזו. חשבו אילו סגנונות לטיניים אהובים עליכם במיוחד והזמינו זמר חתונות או שיהפכו את האולם לערב אחד למתחם קרנבל ברזילאי (בצירוף רקדניות אותנטיות) או למסיבת סלסה קצבית.

מופע זמר מזרחי

האורחים שלכם מתחברים לסלסולים מלאי הרגש של הזמר המזרחי? פנקו אותם בהופעה בסגנון זה. זמר או להקה שלמה השרים ומנגנים בהופעה חיה של הבימה יקפיצו את כולם בשירים מוכרים וירגשו עד דמעות בשירים השקטים. כאשר שומעים את המוזיקה המזרחית הלב נפתח וכולם מתרגשים יחד עמכם ביום המיוחד ביותר בחייכם.

מופע ים תיכוני

הבוזוקי והתופים מזכירים טיול מיוחד באיי יוון כאשר אל הבמה עולה זמר בסגנון ים תיכוני. האורחים מתחילים לרקוד בלהט. משהו באווירה המיוחדת ובקסם שיש לסגנון המוזיקה הזה פותח את הלב והנשמה וגם אם אינכם מכירים את המילים אתם מרגישים חלק מהשיר ומהמוזיקה. חלק מהשירים גורמים לרגליים להתחיל לזוז מעצמן בקצב של זורבה היווני. מופע ים תיכוני מתאים לקהל צעיר ומבוגר המתאחד סביב הצלילים העולים סביבכם ויוצרים אווירה מיוחדת במינה.

מופע שירים עבריים

אפשרות נוספת למופע מוזיקלי מקפיץ במיוחד הוא מופע של שירים עבריים מוכרים מהרפרטואר העשיר של הזמר המוכר עצמו או שירים המבוצעים על ידי להקת קאברים. הפזמונים המוכרים מאפשרת גם לקהל המבוגר יותר בחתונה להיות חלק מהמופע גם אם על תקן צופים בלבד, כאשר מול הבמה נמצאים כל החברים שלכם שרים, רוקדים ועושים חיים.

מופע אקלקטי – שילוב של סגנונות

אינכם יכולים להחליט? מתחברים גם לשירי הרוק העברי גם למקצב הסלסה ולא מעוניינים לוותר על הסגנון הים תיכוני? הזמינו להקה המבצעת מגוון רחב של סגנונות במופע אקלקטי (משולב). כך, כלל האורחים שלכם ייהנו מההופעה המגוונת וירוצו לרחבת הריקודים כאשר מתנגן לו שיר מקפיץ במיוחד.

לסיכום, יום החתונה שלכם יכול להיחרט כזיכרון נפלא בלבם של האורחים אם תשכילו לשלב את התכנים המוזיקליים המתאימים לכולם. מתקשים לבחור מה הסגנון המוזיקלי שלכם? חישבו את מי הייתם רוצים לראות על הבמה ולצלילי איזו מוזיקה הייתם רוצים לבצע את הריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי.

By |2018-09-16T10:18:44+00:00ספטמבר 16th, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments