מדריך לחתונה

תכנון חתונה עלול להתפס כדבר מלחיץ, אבל זה לא חייב להיות ככה. קחו נשימה עמוקה, תזכרו שזו התחלה חדשה ומדהימה, ותתחילו לתכנן את החתונה בכיף ובאהבה.

  1. קביעת תקציב– זה הזמן לשיחה רצינית ביניכם- כמה מהחסכונות יוקדשו לאירוע שתמיד חלמתם עליו? האם לוקחים מההורים? לוקחים הלוואה? האם לסמוך על המתנות באירוע או לא? מה מאסט באירוע ועל מה אפשר לוותר? על מה בחיים לא תתפשרו? איך דמיינתם את החתונה שלכם? כמה מוזמנים? נעזרים בהקפת אירועים או שעושים הכל עצמאית?
    זה הזמן להתחיל לבדוק מחירים של דברים, לעשות השוואה בין חברים ולקבל טיפים לארגון החתונה, כמו ספקים זולים ומומלצים. השיחה הזו תכתיב את הקו הכללי של כל האירוע, ולכן חשוב להתייחס אליה ברצינות. 
  2. קביעת תאריך כללי– עוד כמה זמן רוצים להתחתן? חתונת קיץ או חורף? (מוזמנים להסתכל בכתבה שלנו על זה) יש אירועים חשובים שצריך להתחשב בהם? קביעת מסגרת הזמן תכתיב האם תארגנו את האירוע בלחץ של זמן או בנחת, ולאיזו רזולוציות אתם רוצים לרדת בתכנון האירוע. אחרי שקובעים איזור זמן ניגשים לאולם (במקרה הזה, אנחנו) ובודקים האם יש תאריך פנוי. 
  3. מתחילים לברר על ספקים– אחרי שקיבלתם המלצות וקיבלתם מושג מה אתם רוצים, זה הזמן להתחיל בסקר שוק, בדיקות של תיק עבודות (או טעימות), פגישות עם הספקים ועוד. חשוב לראות שהאנשים שתעבדו איתם הם באותו ראש כמוכם ומבינים בדיוק מה אתם רוצים. כמו כן חשוב לעגן הכל בחוזה, כולל סעיף ביטול (קורונה וזה) ותיאור מדוייק ביותר של מה שסיכמתם. השתדלו לראות חוזים דומים כדי להבטיח שכיסיתם את כל המקרים ושיש תיאום ציפיות מלא. זה אולי קצת קטנוני ולא נעים, אבל אין מה לעשות- זה האירוע שלכם, ואתם לא רוצים להתפשר!! ובמיוחד אתם לא רוצים שיהיו תקלות בגלל חוסר הבנה.
    בין הספקים שתצטרכו: שמלת כלה וחליפת חתן, תסרוקת ואיפור, דיג'יי\ להקה, צלם, קייטרינג (או שתשמשו בשפים של גאיה) ובר, הזמנות, קישוטי שולחן, אטרקציות לרחבה, זר כלה, הסעה (לימוזינה\ עיצוב אוטו), רב או מנחה לטקס, טבעות, הסכם טרום נישואין, אישור הגעה ועוד. 

מקווים שעזרנו לעשות סדר בראש!! 

מחכים לעשות את החתונה שלכם מושלמת כאן בגאיה. 

דברו איתנו