הדרך לבחירת גן מתוך גני אירועים בנס ציונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » הדרך לבחירת גן מתוך גני אירועים בנס ציונה

הדרך לבחירת גן מתוך גני אירועים בנס ציונה

גן אירועים במרכז ארץ

אחרי שנשלפה הטבעת והפכתם מאורסים, יש לכם בדיוק כמה ימים של אהבה ונחת. מיד לאחר מכן? האהבה הגדולה שלכם תושקע בהפקת אירוע החתונה שלכם, שהשיא שלה הוא מציאת מתחם אירועים לערוך בו את אירוע האהבה הגדול שלכם. אז המציאות היא שישנם לא מעט גני אירועים בנס ציונה, והמשימה שלכם היא לבחור גן אחד בלבד. איך עושים זאת? מדובר על תהליך שאינו כל כך סבוך כפי שניתן לצייר אותו. הדרך שלכם למציאת גן האירועים – ממש כאן לפניכם:

 

עצמו עיניים ודמיינו: היכן אתם באמת רוצים להתחתן?

עוד הרבה לפני שתצללו להמלצות ותיקחו בחשבון שיקולים כמו מיקום גאוגרפי או עלויות, כדאי שתאפיינו את מתחם האירועים שבו הייתם רוצים להתחתן. הדרך הטובה ביותר? לעצום עיניים ולדמיין את האירוע שלכם. כידוע, ישנם לא מעט גני אירועים בנס ציונה ועל מנת להגיע לגן המתאים לכם ביותר, עליכם להגדיר את הקווים המאפיינים אותו. כך לדוגמא, בעוד ישנם גנים בעלי אווירה מודרנית יותר, גם ישנם גנים בעלי אווירה כפרית ומוריקה. באיזה גן אתם תבחרו?

 

המלצות: פורומים של מתחתנים, החברים הכי טובים

אחרי שהצלחתם להבין פחות או יותר מה אתם מצפים מגן האירועים שלכם, תוכלו לעבור לשלב הבא והוא לשמוע מה יש לזוגות שכבר התחתנו לומר לכם. זוגות שכבר התחתנו משתפים את החוויות שלהם בפורומים שונים של מתחתנים, כך שתוכלו לקבל מושג ממקור ראשון לגבי חוויית השירות והאירוח שכל זוג קיבל. המלצות שכאלו יכולות לקצר לכם את הדרך משמעותית ולהביא אתכם ישירות אל הגנים המומלצים ביותר. שימו לב כי בין ההמלצות שתקבלו יהיה גם גני אירועים בנס ציונה שאינם רלוונטים לכם, והתפקיד שלכם יהיה לסנן את אלו המתאימים לכם ביותר מבחינת הנראות, השילוב בין אולם לגן, טיב הקייטרינג וכדומה.

 

צעד ראשון: מגיעים לרשימה המבוססת על טופ 5

אחרי שתקבלו עשרות המלצות, המשימה שלכם תהיה להפוך את עשרות גני האירועים לחמישה גנים בלבד! הסיבה? את חמשת הגנים המובילים אתם עתידים לראות במציאות עם פגישות שתקבעו עם מנהלי האירועים. כידוע, לא ניתן לסגור על מתחם אירועים רק על סמך התרשמות מקוונת, אלא שעליכם להכיר את המתחמים מקרוב – החל מהחומר האנושי, דרך האווירה ועד הריח. שימו לב כי לצד ההמלצות שתקבלו מהפורומים השונים, הרי שתוכלו להסתייע גם בעצתם של קרובים אליכם כדוגמת חברים או בני משפחה שכבר עברו את המסע המרגש של הפקת אירוע חתונה.

 

חשבו את כל הפרמטרים ובחרו את גן האירועים שלכם!

איך מתנהלות הפגישות עם מנהלי האירועים של גני אירועים בנס ציונה? כשתגיעו אל כל גן יערכו לכם סיור קצרצר ולאחר מכן ישבו אתכם לפגישה שבה תוכלו לשקף איך נראה חלום האירוע שלכם. כמו כן, בפגישות אלו עולים גם נתונים לוגיסטים שונים לרבות זמינות התאריכים ועלויות, כך שאלו פרמטרים שנכנסים לרשימת השיקולים שלכם היכן כדאי לכם להתחתן. אנחנו ב"גאיה" מזמינים אתכם לפגישה אישית בגן הקסום והמוריק שלנו. אנו מתחייבים להפוך את יום האהבה הפרטי שלכם ליום בלתי נשכח – לכם ולאורחים שלכם!

By |2018-06-14T11:02:25+00:00מאי 7th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments