האם כדאי לחגוג אירוע מצווה באולם אירועים?

דף הבית » הבלוג של גאיה » האם כדאי לחגוג אירוע מצווה באולם אירועים?

האם כדאי לחגוג אירוע מצווה באולם אירועים?

אירוע בר מצווה

 

בכל שנה אתם חוגגים לילדים היקרים שלכם יום הולדת, אך לא בכל שנה אתם חוגגים להם אירוע מצווה. אירועי בת ובר המצווה הפכו בשנים האחרונות להפקות של ממש, שלא היו מביישות את אירועי החתונה הגדולים והמפוארים. כעת, רגע לפני החגיגה הגדולה, אתם שואלים את עצמכם היכן כדאי לחגוג את האירוע. בעוד ישנם אלו המתכוונים לחגוג במועדון או בבית הפרטי, ישנם אלו שחושבים על גן אירועים. האם זה אכן מומלץ?

 

 

מה התקציב שיש ברשותכם לחגיגת האירוע?

כידוע, חגיגת אירוע המצווה באולם אירועים מצריכה מכם להשקיע לא מעט כסף. אם חגיגה ביתית חוסכת מכם כל הוצאה בכל הקשור למתחם אירועים, חגיגה בגן מבוססת על השקעה כספית בשכירות המקום. היתרון הגדול הוא שחגיגה כזו מאפשרת לכם לפטור את עצמכם מכל הקשור להפקת האירוע: החל מלסדר שולחנות ועד לדאוג לפתרונות מזון. גן אירועים במרכז בו תחגגו את אירוע המצווה דואג לכם להכל: מא' ועד ת' כאשר כל האירוע מלווה על ידי מפיק אירועים.

 

כמה אורחים אתם עתידים להזמין?

רגע לפני שאתם בוחנים את האפשרות להעתיק את האירוע שלכם לאולם אירועים, חשוב שתשאלו את עצמכם כמה אורחים יש לכם. בעוד ישנם אלו החוגגים עם כמות מצומצמת של אורחים, ישנם אלו שברשותם רשימת מוזמנים גדולה. במצבים כאלו, קשה מאד לארח בבית הפרטי את כל האורחים ואפילו במועדון אירועים שלרוב מארח עד כ-150 אורחים. יש לכם רשימת מוזמנים גדולה הכוללת חברים ומשפחה? גן האירועים הוא המקום בשבילכם לחגיגת האירוע! חשוב לדעת, שאירוע בגן אירועים יחסוך ממכם המון כאב ראש בהתמודדות עם ספקים שונים (השכרת ציוד, קייטרינג, מעצבים ועוד)שאינם קשורים זה לזה. 

 

האם הילד מביע נכונות לחגיגת אירוע גדול?

חשוב לזכור לאורך כל הדרך כי האירוע הוא בסופו של דבר של הילד או הילדה שלכם. הם מעדיפים חגיגה מצומצמת בבית או חגיגה רק עם החברים הטובים מהכיתה? אל תתעקשו איתם על חגיגה גדולה. שתפו את הילדים היקרים לכם בכל שלב בתהליך ותנו להם להביע את דעתם. תמיד תוכלו להמליץ להם על פורמט החגיגה הנכון ביותר לדעתכם וביחד להגיע להחלטה משותפת בדמות אירוע מצווה בלתי נשכח!

 

By |2018-06-14T11:02:51+00:00אוגוסט 1st, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments