האם יש לבלונים מקום באירוע כמו חתונה?

אמנם סביר שלא תחשבו על בלונים מיידית בתור האלמנט הדקורטיבי המוביל, אך מהר מאד אתם מגלים את היתרונות הרבים שבקישוט באמצעותם.

כמעט תמיד, קישוט מתחם האירועים בחתונה מתבצע באמצעות פרחים ונרות. למרות הנראות המרשימה המתקבלת, מדובר על עיצוב הדורש בהשקעה כספית רבה. רגע לפני שגם אתם מרימים ידיים (או מקדישים חלק גדול מהתקציב שלכם לעיצוב), הכירו גם אתם את אפשרויות העיצוב בבלונים:

סידורי בלונים מרשימים בשלב קבלת הפנים

מתחם אירועים כמו "גאיה", מראש מעניק לכם נראות כפרית, מוריקה וססגונית התורמת לעיצוב החוויה.  המפגש הראשון של האורחים אתכם ועם מתחם האירועים, הוא בשלב קבלת הפנים. מאחר וזהו המפגש הראשון, נוצר בו גם הרושם הראשוני של האורחים. עיצוב באמצעות בלונים מאפשר לכם להפוך את חלל האירוח לצבעוני, חי ומרהיב! ניתן לבחור בסידורי בלונים גדולים ומרשימים, או פשוט ללכת על בלוני ההליום הפשוטים שיקשטו פינות שונות ברחבי המתחם.

האורחים שותפים לטקס החופה – עם בלונים

טקס החופה באירוע החתונה הוא השיא: בשלב זה אתם מתקדשים והופכים רשמית לבעל ואישה. זוגות רבים תוהים איך לקשט את החופה, ובעיקר: איך לייחד אותה. עיצוב באמצעות פרחים מעניק את הנראות הקלאסית ביותר, אך לטובת עיצוב שכזה נדרשת השקעה כספית גבוהה. בלונים לעומת זאת, מאפשרים לכם להשקיע תקציב נמוך יחסית, כאשר ישנו יתרון נוסף: האורחים שלכם הם אלו האוחזים בבלונים ומקשטים בעבורכם את החופה. 

כשאתם תצעדו יחד, האורחים ישחררו את בלוני ההליום, וכך יווצר לו אפקט מרגש ועצמתי. לרוב, הבלונים בשלב זה יהיו בצבע הלבן – צבע המתקשר עם התחלה חדשה וטוהר. מעבר לכך שהחופה תעוצב באמצעות הבלונים, יווצר גם אפקט חזותי מרהיב שיבוא לידי ביטוי באלבום החתונה שלכם.

רחבת ריקודים גדושה בבלונים

אז אחרי שתהפכו רשמית לבעל ואישה, אתם והאורחים תתרכזו ברחבת הריקודים על מנת לחגוג את האהבה הגדולה שלכם. המון זוגות בוחרים בקישוטי הרחבה הקלאסיים (אביזרים מפלסטיק, משקפיים, שרשראות הוואי ומשרוקיות), אך אפשר להפיק מהרחבה יותר עם בלונים על רחבת הריקודים! הבלונים מוסיפים צבע, עניין והם מתפקדים לא רק כקישוט, אלא כאטרקציה של ממש! 

היתרונות של בלונים לקישוט האירוע שלכם:

  • ראשית, עם בלונים לאירועים מוסיפים בקלות צבע לאירוע. בהתאם למיתוג האירוע שלכם, יהיה ניתן לבחור בצבע אחיד או במניפה רחבה של צבעים לבלונים שלכם.
  • מדובר על קישוט על זמני וקלאסי – כזה שתמיד משמח ותורם עיצובית
  • עיצוב באמצעות בלונים מספק לכם גם יתרון כלכלי. בהשוואה לפתרונות עיצוב אחרים, מדובר על עיצוב במחיר נוח המתאים לכל כיס.
By |2019-11-26T12:53:14+00:00נובמבר 26th, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments