האורחים שככל הנראה לא יגיעו לחתונה שלכם

רשימת המוזמנים לאירוע החתונה שלכם היא רשימה שהכנתם ביסודיות! עברתם על רשימת אנשי הקשר בטלפון, על החברים בפייסבוק וגם קיבלתם מההורים שלכם את רשימת האורחים הקבועה של בני המשפחה שמזמינים לכל אירוע.

לצד האורחים שיגיעו לחגוג אתכם ללא צל של ספק, גם יהיו אלו שלא. מי הם המוזמנים שככל הנראה לא יגיעו לאירוע שלכם?

הקולגות שלא ממש מרגישים מחוייבים אליכם

מטבע הדברים, יש לכם חברים טובים יותר ופחות במקום העבודה שלכם. בכדי להימנע מאי נעימות, מה שעושים המון פעמים במקומות עבודה הוא לתלות הזמנה קולקטיבית בחדר ישיבות או במטבחון. כך, כל מי שמעוניין להגיע אל האירוע, אכן מגיע. ואלו שלא? לא צריכים לבשר באופן ישיר על סטטוס ההגעה שלהם. חשוב שגם אתם תדעו כי ככל הנראה, לא תיצרו חברויות חדשות באירוע החתונה שלכם. הקולגות שאתם לא בקשר חברי איתם, לא יגיעו אל האירוע.

החבר'ה מהצבא שלא ראיתם מאז השחרור

מה שמאפיין המון זוגות מאורסים שמכינים את רשימת המוזמנים לאירוע, הוא תחושת נוסטלגיה שעוטפת ומציפה אותם. כך, המון פעמים רשימת המוזמנים לא מבוססת אך ורק על החברים מהווה, אלא גם על אלו מהעבר. אתם פותחים קבוצת ווצאפ מיוחדת של כל החברים מהצבא בכדי להזמין אותם אל אולם אירועים במרכז? למרות ההתלהבות הגדולה שתופגן, סביר מאד להניח כי כל עוד לא הייתם בקשר עם החבר'ה מהצבא מאז השחרור, הם לא יגיעו לאירוע.

לא הגעתם לחתונה של ישראל וישראלה? אל תצפו להגעתם

אמנם לא כולם מודים בזה, אך המון זוגות מחשבנים זה לזה. לדוגמא: אם אתם הוזמנתם לפני מספר חודשים לחתונה של זוג חברים, מכרים או קולגות מהעבודה, אך נאלצתם שלא להגיע, הרי שהסיכוי שאותו זוג יגיע אל האירוע שלכם נמוך מאד. כדאי מראש להנמיך ציפיות בכל הקשור למקרים שכאלו, שכן המחוייבות להגיע לאירוע שלכם פוחתת משמעותית בעת שאתם לא הגעתם לאירוע אחר שהזמינו אתכם אליו.

ברשימת ההגעה "אולי"? באירוע הוא כנראה לא יהיה

כשבועיים לפני האירוע לערך תתחילו להכין את אישורי ההגעה. יהיו האורחים שסטטוס ההגעה שלהם יהיה חיובי, בעוד יהיו אלו שהסטטוס שלהם יהיה שלילי. ומה עם האורחים שטרם יודעים אם הם יגיעו? במרבית המקרים, המוזמנים שלא יודעים עוד אם הם יגיעו, פשוט לא יגיעו. זוהי דרך אלגנטית ונוחה יותר להודיע שהם לא מגיעים לאירוע, וכדאי לקחת זאת בחשבון.

By |2019-04-01T10:05:12+00:00אפריל 1st, 2019|הבלוג של גאיה|0 Comments