גן אירועים במרכז ורשימת המוזמנים: איך להתנהל נכון

דף הבית » הבלוג של גאיה » גן אירועים במרכז ורשימת המוזמנים: איך להתנהל נכון

גן אירועים במרכז ורשימת המוזמנים: איך להתנהל נכון

גן אירועים במרכז ארץ

הדבר הראשון החשוב ביותר לאורך הפקת האירוע שלכם הוא למצוא את אולם האירועים שלכם מתוך לא מעט גן אירועים במרכז בהם תתעניינו. הדבר השני החשוב ביותר? לדאוג כי כל המכרים שלכם נכנסו אל רשימת המוזמנים.

מנהל האירועים שיעבוד אתכם ב"גאיה" ימליץ לכם על הדרך הטובה ביותר לערוך את רשימת המוזמנים, בין היתר בשיתוף פעולה מלא עם ההורים שלכם המכירים את אילן היוחסין המשפחתי טוב יותר מכם. כעת, חשוב שתדעו איך מתנהלים נכון במקרים בהם ואתם חורגים ממספר האורחים שהגדרתם לעצמכם.

 

חרגתם ממספר המקסימום של האורחים? מצמצמים

בפגישה הראשונה שלכם עם מנהל האירועים של "גאיה", תצטרכו להגדיר בין היתר את מספר המוזמנים שתרצו להזמין אל האירוע שלכם. כמות המוזמנים לא רק מעידה על כמות האורחים שירקדו אתכם על רחבת הריקודים, אלא שהיא גם משפיעה על עלות האירוע.

על כן, בעת שתגדירו את כמות המוזמנים שלכם תוכלו לקבל עלות משוערת לאירוע שלכם וכך להבין האם היא הולמת את התקציב שלכם או לא. מיד לאחר מכן, יהיה עליכם להכין את הרשימה ולמסור מספר מדויק למנהל האירוע. קרה וחרגתם מהמספר שרציתם לעמוד בו? מתחילים לצמצם את המוזמנים.

 

מהאורחים החשובים ביותר אל אלו הפחות חשובים

המון פעמים הנטייה במצבים שכאלו היא להביט במבט חטוף ברשימה ולסנן את האורחים שלכאורה קל יותר להוציא אותם מהרשימה. בפועל? בהרבה יותר קל לעשות זאת בעת שאתם מארגנים את הרשימה מהאורחים החשובים לכם ביותר אל האורחים שיהיה לכם פחות רלוונטי אם הם לא יגיעו לחגוג אתכם.

באופן זה, אתם יכולים לחוש כלפי מי מהאורחים אתם חשים מחוייבות, ומצד שני כלפי אילו אורחים אתם חשים כי הזמנתם היא רק אקט נימוסי. גם "גאיה" וגם גן אירועים במרכז ימליצו לכם ללכת אחרי לבכם ולחגוג רק עם האנשים הקרובים אליכם.

 

הדודים של האחות של הדודה והמנהל מהעבודה הראשונה

אז את מי תוכלו להוציא מרשימת המוזמנים הראשונית בעת שחרגתם מהמספר שהגדרתם לעצמכם? יש דבר שהמון זוגות חוטאים בו והוא פוליטקת הזמנת האורחים. אתם מוצאים עצמכם נסחפים עם רשימת המוזמנים וכך מגיעים אל הדודה של האחות של המנהל שלכם?

קצרו את הרשימה וזיכרו כי לאורחים כאלו אין שום השפעה על טיב האירוע שלכם או ההרגשה שלכם לאורך האירוע. בסופו של דבר אתם צריכים לשלם על אותם האורחים, כך שאין כל סיבה לעשות זאת במידה והם אינם מהמעגל הקרוב שלכם. כל עוד היה לכם מקום ברשימה, למה לא בעצם? אך אם אתם מבינים כי עליכם לדבוק במגמה חסכונית יותר בכל הקשור לכמות האורחים, דעו כי זה האזור דרכו תוכלו לקצר את הרשימה.

 

מתי בכל זאת תוכלו להזמין את אותם אורחים?

שימו לב כי גם אחרי שאתם מגיעים לרשימה הסופית, המילה האחרונה לא נאמרה. אם אתם חשים כי צמצמתם את רשימת המוזמנים ואתם לא שלמים איתה, דעו כי זה לא הסוף. אחרי שתערכו את אישורי ההגעה, תגלו כי חלק מהמוזמנים שהזמנתם לא יצליחו להגיע לאירוע. על חשבון אלו שלא יגיעו, תוכלו להזמין את האורחים שנדחקו לרשימת ההמתנה.

By |2018-06-14T11:02:45+00:00מרץ 12th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments