גמישות: שם המשחק בהפקת חתונה בנס ציונה

דף הבית » הבלוג של גאיה » גמישות: שם המשחק בהפקת חתונה בנס ציונה

גמישות: שם המשחק בהפקת חתונה בנס ציונה

חתונה בנס ציונה

מהרגע הראשון ידעתם כי אירוע החתונה שלכם יהיה חתונה בנס ציונה. בעוד ישנם דברים הברורים לכם כשמש כמו הלוקיישן של האירוע וכמו האהבה הגדולה שלכם שלא ניתן לערער עליה, ישנם דברים שאינם די בהירים כעת. דעו כי בעת שאתם יוצאים לדרך עם הפקת האירוע שלכם, הדבר החשוב ביותר לקחת אתכם לדרך הוא היכולת להיות גמישים. ככל שתהיו גמישים יותר, כך תוכלו להפיק את האירוע בראש שקט, בקלות ובמהירות. אז איך גמישות שכזאת באה לידי ביטוי?

 

תאריך האירוע: יום לכאן, יומיים לכאן

הפקת האירוע שלכם מבוססת על משחק במספרים: החל ממספרים המייצגים מחירים של ספקים ועד מספרים המייצגים את תאריך האירוע. בחירת התאריך לאירוע היא אחד מאותם דברים שזוגות נוטים להתעכב עליהם. לתאריך המושלם יש מספר מאפיינים על ידי הזוגות המאורסים: שהוא יראה טוב חזותית, שתהיה לו משמעות ושגם אולי אחד המספרים ייצג את מספר המזל שלכם.

מאחר ויש לכם כל כך הרבה קווים לדמותו של התאריך המושלם, ישנה סבירות כי בסופו של דבר תצטרכו מעט להתפשר בהתאם לזמינות של גן האירועים. על כן, השתדלו להיות גמישים ולזכור כי יום קדימה או יום אחורה לא ישנו את החוויה הגדולה שמחכה לכם.

 

הדיל מהספקים: אל תתפשרו על אלו הטובים

אם יש דבר שמקובל על כולם פה אחד – על מנהלי האירועים ועל הזוגות המאורסים, הוא שאסור להתפשר על טיב נותני השירות. האירוע שלכם מונע על ידי אותם ספקים, והזיכרונות שיהיו לכם בסופו של דבר מהאירוע מובנים על ידי אותם ספקים שיובילו את האירוע שלכם.

שימו לב, כי לעתים יהיה עליכם להפגין גמישות כלפי אותם ספקים: ציפיתם לקבל דיל טוב יותר או שהספק מסיים את עבודתו בשעה מוקדמת יותר באירוע ממה שציפיתם? ההמלצה הברורה היא לגלות גמישות כלפי הספקים בכדי לזכות לעבוד עם הטובים שביניהם.

 

ערב הטעימות: לא בוחרים בהכרח מה שאתם הכי אוהבים

על טעם ועל ריח אין מה להתכווח, את זה כולם יודעים. אם יש משהו שכן אפשר להתווכח עליו הוא על מניפת הטעמים שתבחרו לקראת האירוע. כשאתם חוגגים חתונה בנס ציונה, אתם בוחרים לחגוג גם עם חוויה מגוונת וצבעונית של טעמים. בכדי לבנות את תפריט האירוע, עליכם להגיע אל ערב הטעימות, לטעום את כל המנות ולבסוף לעשות את הבחירה.

אם כן, איך באה הגמישות שלכם לידי ביטוי בערב הטעימות? בכך שעליכם לזכור שעליכם לבנות תפריט שיותאם לכל האורחים שלכם. בססו את הבחירה שלכם לא על פי טעמכם האישי, אלא על פי טעמים שעתידים לקלוע לכמה שיותר אורחים.

 

גמישות אחד כלפי השנייה

ולבסוף, הדבר החשוב ביותר הוא לגלות גמישות אחד כלפי השנייה. הפקת חתונה בנס ציונה היא הפקה שיכולה לקחת כמה חודשים. לצד ההתרגשות הגדולה הרי שמדובר על אירוע כל כך חשוב, עד שלעתים אתם מוצאים את עצמכם מעט לחוצים, קצת חוששים ודי מתוחים.

הכילו אחד את השנייה, הישארו קשובים אחד אל השנייה ונסו להיות גמישים כמה שאתם יכולים. הפקת האירוע שלכם, ממש כמו האירוע שלכם, היא הפקה של פעם בחיים. אל תשכחו ליהנות מהדרך!

 

By |2018-06-14T11:02:43+00:00אפריל 4th, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments