בלדה רומנטית או שיר מסיבות – איך נכנסים לחופה

דף הבית » הבלוג של גאיה » בלדה רומנטית או שיר מסיבות – איך נכנסים לחופה

בלדה רומנטית או שיר מסיבות – איך נכנסים לחופה

מי מהאורחים שלכם יגיע אל אולמות אירועים

באירוע החתונה שלכם הולכים להתנגן להם עשרות שירים. לכל שיר שינוגן על הרחבה יש אחריות גדולה, אך נדמה כי השיר החשוב ביותר באירוע שלכם הוא השיר שיכניס אתכם בפעם האחרונה כזוג מאורס אל החופה. אם בעבר מרבית הזוגות היו בוחרים בבלדה רומנטית – בעברית או באנגלית, הרי שכיום רבים רואים בכניסה לחופה ככניסה הרבה פחות רשמית. אז מה אתם אומרים: כניסה אל החופה עם בלדה רומנטית ושקטה או עם שיר מסיבות מקפיץ? המדריך המלא:

הבלדה הרומנטית: צפויה, אך מרגשת

לכל זוג יש את השיר שלו, ונדמה כי במרבית המקרים מדובר על שיר שקט. מאחר והמון זוגות בוחרים להיכנס לחופה עם "השיר שלהם", יוצא שהכניסה לחופה הינה עם בלדה. אין כל רע להיכנס לחופה עם שיר שקט, אך הבעיה הגדולה היא שמדובר על כניסה מאד צפויה שהמון אורחים שלכם וגם אתם הייתם עדים לה. מאחר ועד לא מזמן הכניסות אל החופה היו אך ורק עם שירים שקטים, עליכם לקחת בחשבון כי גם ישנו סיכוי שהשיר שיכניס אתכם אל החופה גם היה השיר של אחד האורחים שלכם. למרות הכל, כניסה עם שיר שקט אל החופה יוצרת טעם מרגש, ייחודי ומאד חתונתי.

שיר מסיבות: מרימים את האנרגיות לקראת רחבת הריקודים

אז איך אתם מדמיינים את הכניסה לחופה? מרבית הזוגות מדמיינים הליכה איטית יד ביד אל עבר החופה. תוכלו לצעוד יחד כשאתם עוד מאורסים רק לצליליו של שיר מסיבות קצבי ומרים! מה יוצא לכם מזה? לא תאמינו אפילו כמה! האורחים שלכם ממתינים לכם נרגשים ובטוחים כי תיכנסו אל החופה עם בלדה רומנטית, אך אתם מפתיעים בשיר מסיבות מקפיץ – באנגלית או בעברית לבחירתכם. לא אחת ישנם אלו שלא התביישו לומר כי טקס החופה הוא המופע המחמם לרחבת הריקודים. אם גם אתם דבקים באימרה זו – אין כל ספק כי עליכם לבחור בשיר מקפיץ על פני בלדה.

אז איך באמת בוחרים?

אחת הדרכים היא להתייעץ עם מי שמנהל לכם את האירוע מטעם אולמות אירועים במרכז. מאחר ומנהל האירועים בעל ניסיון רב וכבר חיתן לא מעט זוגות, הוא יודע מה הולך, מה מתאים לאיזה זוג ואיזה שיר משתלב טוב יותר בכל אירוע – צהריים או ערב. אפשרות נוספת היא ללכת על בחירה אינטואיטיבית שלכם על בסיס אופי האירוע שתרצו ליצור. איך שלא יהיה, טקס החופה שלכם יהיה מרגש ומיוחד.

By |2018-10-29T12:21:44+00:00אוקטובר 29th, 2018|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments