בדרך לחתונה קונים טבעת אירוסין – כל הטיפים

דף הבית » הבלוג של גאיה » בדרך לחתונה קונים טבעת אירוסין – כל הטיפים

בדרך לחתונה קונים טבעת אירוסין – כל הטיפים

מי יגיע לאירוע החתונה

אין זוג שלא עובר את השלב הזה, אין אירוע שלא מתקיים ללא בשלב המקדים הזה. כל חתונה עוברת דרך הצעת נישואין הכוללת טבעת אירוסין. זה לא עובד אחרת. אם אתם מתכננים חתונה אתם בטח יודעים על מה אנחנו מדברים. לפני שהרעיון מתממש, לפני שהכוס נשברת, יש את הרגע הזה, שבו הצעת הנישואין קורת, הפרפרים בבטן נמצאים בשיאן, התשובה ידעה מראש, אבל בכל זאת שניכם מתרגשים עד דמעות. כל הסיטואציה הזאת לא יכולה לקרות ללא רכישת טבעת אירוסין. במאמר הבא נסביר כיצד לבחור טבעת אירוסין בדרך לחתונה , כיצד לקלוע בול למידת האצבע ואיך באופן כללי לעשות את זה נכון. מוכנים? בואו נתחיל!

איך בוחרים טבעת אירוסין?

רבים מתעסקים בשאלה הזאת, רבים אפילו נרתעים בהתחלה מהרעיון. כי בניינו, כולנו רוצים לקלוע לטעם של בחירת ליבם ולהרגיש שהם מכירים את טעמה כראוי, אבל האמת שזאת לא קנייה פשוטה בכלל. רבים יעדיפו לא להשאיר את ההחלטה לחברה הכי טובה ולתת לה להוביל. במאמר הבא נסביר כיצד ניתן לבחור טבעת אירוסין ללא חשש עם סיכוי גדול לפגיעה בול.

נתחיל בבחירת המידה

בישראל , מידת הטבעת הממוצעת היא 12, באירופה המידה הממוצעת הינה 14 מאחר ונשים מאזור אירופה יהיו ברוב המקרים בעלות מבנה גוף גדול יותר מהנשים הישראליות. חשב לחשוב לפני קניית הטבעת באיזו יד הטבעת הולכת להיענד, יש הבדל של חצי מידה לכל היותר בין יד ימין ליד שמאל, לפי המקובל, היד החזקה תהייה גדולה יותר מחברתה.  במידה ובחירת ליבכם עוסקת בעבודות פיזיות, כנראה שיש סיכוי שגודל כף ידה תהייה גדולה יותר, מה שהופך את מידת הטבעת לגדולה יותר מהממוצע, כך גם אישה עם מבנה גוף רחב מהממוצע.

כנראה שלא תהייה ברירה אלא לנחש את מידת הטבעת, אבל אם כבר לנחש, אז לבצע ניחוש מושכל.

ומה לגבי סוג הטבעת?

קיימים מגוון סוגים של טבעות אירוסין בסגנונות שונים, אשר כל סגנון והייחודיות שלו.

  • סוליטר – לתת ליהלום מקום של כבוד. טבעת שתגרוף מחמאות מהקצה אל הקצה. מדובר בטבעת עם מעמד המגביה את היהלום ובכך הופכת אותו למרשים במיוחד.
  • טרי סטון (3 אבנים) – טבעת שצברה פופולריות רבה בשנים האחרונות. מדובר בטבעת עם 3 אבנים כאשר היהלום המרכזי הוא הבולט ביותר. מדובר בטבעת נוצצת ומרובת יהלומים שהפופולאריות שלה מדברת בעד עצמה.
  • אבני צד – טבעת בעלת יופי בולט ומושך את העין. יהלום מרכזי המקושט במספר אבי צד קטנטנות ההופכות את הטבעת לנוצצת במיוחד אך עדיין שומרת על עדינות וקלאס שאין כדוגמאתו.

לסיכום

יש לא מעט פרמטרים המשפיעים לעל בחירץת הטבעת , כנראה שהסיכוי לקלוע בול הוא נמוך באופן יחסי, אבל ככול שתבצעו חשיבה על טעמה של בחירת ליבכם, כך הסיכוי לקלוע יגדל. אבל אסור לשכוח: העיקר הכוונה.

By |2019-02-19T10:52:57+00:00פברואר 19th, 2019|גן אירועים במרכז, הבלוג של גאיה|0 Comments