אירוע חברה בלתי נשכח

ב2021, אחד המדדים המשמעותיים ביותר להצלחת חברה הוא שביעות רצון העובדים, שהוא פועל יוצא של מידת ההשקעה בהם. מחלקות הHR (משאבי אנוש) תופסות יותר נפח ואחריות בחברה, כאשר המנהלים סומכים עליהן שיעשו הכל כדי לגרום לעובדים להרגיש יותר בבית. החל מהמודל היפני שגורס שחברה צריכה להיות כמו משפחה, ומעודדת נאמנות לאורך כל החיים, ועד חברות הייטק שפנקות את העובדים על בסיס יומיומי וגם בהפתעות לאורך השנה- כל חברה מוצאת איך להשקיע בעובדים שלה. 

 

מה חשוב שיהיה באירוע עסקי? 

  1. סיבה מוצדקת: אירוע עסקי אחרי שעות העבודה- גם אם אתם משלמים לעובדים על השעות- עלול להתפס כדבר מעיק, שובר שגרה ומאלץ להתגמש. לכן לא מספיק שאתם רוצים לגבש את העובדים, תצטרכו לארוז להם את זה בצורה ש"מוכרת". לדוגמא, יום כיף, יום משפחות (אם אתם מרגישים שזה מתאים), תחרות צוותים (במיוחד אם עשיתם בילד-אפ לזה- לדוגמא, שהאירוע יהיה השיא של תחרות מתמשכת), חגיגת חג כלשהו, חגיגה לרגל הישג משמעותי או אבן דרך בחברה (רכישה, מיזוג, אקזיט, עסקת ענק ועוד).
  2. מיתוג: אל תתנו לעובדים לשכוח לרגע שהם באירוע של החברה. באירוע עסקי, הכל הוא המיתוג. ימינה? לוגו. שמאלה? צבעי החברה. מגנטים- ממותגים, מצגת, אוכל- הכל. ככה אתם מחדירים לראש של העובדים שהחברה בה הם עובדים כל כך שווה כי היא מביאה להם את כל השפע הזה 😉 וזה כמובן מחזק את הנאמנות של העובד לחברה.
  3. חוויה כיפית ומשמעותית: שני הדברים החשובים ביותר לאירוע הם הכניסה והיציאה. דאגו לאלמנטים מעניינים ונעימים בהקשר הזה. מארח\ת מטעם החברה, מתנה קטנה, כניסה מרשימה, שואו כלשהו בסוף האירוע. כך כשמגיעים יש וייב חיובי שעוזר לנחות ברכות ולהסתכל בעין טובה על האירוע, גם אם יהיו פאשלות (ולא יהיו, כמובן- לא באירוע אצלנו), ובסוף- כדי ליצור את "אפקט האחרונות"- על פי דן אריאלי, אנשים זוכרים את החוויה ומסווגים אותה על פי הסיום שלה.
  4. תנו ערך: בהמשך לסיבה 1, כשאנשים באים לאירוע חברה הם מצפים ללמוד משהו חדש, שיהיה שם פיתוח מקצועי כלשהו. אירוע עסקי הוא לא כמו חתונה שבה כל ההנאה נגרמת מהשמחה בשמחת האחר או מלראות את המשפחה. לכן, כדאי לתת גם אתגר אינטלקטואלי. עם זאת, שימו לב שאנשים לא רוצים לטרוח יותר מדי. זו הזדמנות לעשות משהו מאתגר ושונה: ללמוד בצורת משחק או תחרות, לעשות TED ארגוני, משחקי צוותים, האקתון או כל דבר שונה ומיוחד שאתם יכולים לחשוב עליו.
  5. תנו מקום למינגלינג: מינגלינג (חיבור בין אנשים) הוכח כבר בכל מקום אפשרי כפקטור משמעותי ביותר להצלחה של אנשים ושל חברה בכללי. החברה שלכם חזקה רק כסך הקשרים בתוכה. בנוסף, חיבורים לא צפויים ומגוונים יכולים ליצור תובנות חדשות ופיתוחים לחברה שלכם. לכן, דאגו שיהיה בופה או קבלת פנים בהן ניתן לערוך מינגלינג שיוסיף לאיכות החברה שלכם. 

 

בגאיה תוכלו לערוך אירוע עסקי מכל סוג: הרצאה, ערב גיבוש, יום שיא, סמינר ועוד, כדי לחגוג את ההישגים של החברה שלכם וגם סתם בשביל לפנק את העובדים. תוכלו ליהנות מאיכות מקסימלית עם השף דוד גדג' שיבשל לכם מנות משובחות, וכל זה במיקום אידיאלי של רבע שעה מתל אביב וחצי שעה מירושלים- בלי להטריח את העובדים. אירוע עסקי בגן-אולם הבוטיקי והפסטורלי של גאיה יעניק לעובדים שלכם את התחושה שמשקיעים בהם ושיש ערך רב לעבודה שלהם. 

 

צילום: מומנטוס

דברו איתנו