אולמות אירועים בנס ציונה2018-06-14T11:02:22+00:00

אולמות אירועים בנס ציונה

חיפוש אחר אולמות אירועים בנס ציונה בעונת החורף

בגן אירועים במרכז עם מתחם אירועים כמו "גאיה", תוכלו לחגוג בכל ימות השנה! יחד עם זאת, נדמה כי יחסי הציבור של אירועי הקיץ מעולים, ואילו בכל הקשור לאירועי החורף יש עוד מה לעשות. עבור זוגות רבים עונת החורף לא באה בחשבון בכל הקשור לחגיגת האירוע, בין היתר בגלל מזג האוויר הקר, החשש מהגשם ביום האירוע ובעיקר לחמוק מהתיוג כי מי שמתחתן בחורף מחפש בהכרח להוזיל עלויות. תופתעו או לא, אך יש לא מעט סיבות טובות לחגוג את האירוע שלכם בעונת החורף.

ברגעים בהם אתם לא רוצים להתחתן בעוד שנה

ישנם הזוגות שמתארסים ולוקחים את הזמן עד לאירוע החתונה, אך גם ישנם הזוגות שמחליטים להתחתן כמה שיותר מהר ולשנות את הסטטוס לנשואים. בהנחה והתארסתם בתקופת החגים ואתם רוצים להתחתן בקרוב, הרי שהחתונה שלכם עתידה לקבל את הטייטל "חתונת חורף". על כן, אם אתם מהזוגות שלא רוצים לדחות את החתונה לעוד שנה, זו הדרך שלכם. יש המון יתרונות לחגיגת חתונה בכמה חודשים ספורים, כאשר היתרון הגדול הוא כמובן להתעסק כמה שפחות בחיפוש אחר אולמות אירועים בנס ציונה והפקת האירוע – דבר שלעתים יוצר עומס, גודש והמון לחצים על הזוגות. חתונה במרכז בעונת החורף עם "גאיה" מחכה רק לכם!

זה בסדר לרצות ליהנות מהיתרון הכלכלי

כזוג צעיר בתחילת דרכו, זה בסדר גמור לרצות להתחתן בעונת החורף על מנת ליהנות מהיתרון הכלכלי. ובכלל, על איזה יתרון כלכלי כולם מדברים בהקשר של חתונות חורפיות? מאחר ועונת הקיץ נהנית מאותם יחסי ציבור של העונה החמה, או עונת פרימיום אם תרצו, היא עונה יקרה יותר לחגוג בה כל אירוע ובפרט חתונות. מנגד, אירועי החורף מסומנים כאלו שעדיפים פחות על הזוגות המאורסים, מה שהופך אירועים אלו לפחות מבוקשים ובהרבה יותר זולים. על כן, תוכלו לחגוג חתונה בגן אירועים במרכז וליהנות מהוזלה משמעותית של האירוע שלכם!


 נמאס לכם לחפש מקום לחתונה באחד מאולמות האירועים בנס ציונה?  – עכשיו זה הזמן לבחור בגאיה במחיר משתלם במיוחד


פשוט כי ברקים ורעמים עושים לכם את זה

לא משנה עד כמה האנשים בישראל רגילים לחוף הים ולקרני השמש, הרי שלעונת החורף יש את הקסם שלה שלא ניתן להתחמק ממנו. אם תחשבו על זה, גם אתם חובבים לא קטנים בכלל של החורף, וגם אתם יוצאים לחופשות חורפיות בחרמון ולעתים אף ביעד רומנטי באירופה. אם גם אתם פריקים של ברקים, רעמים, גשמים, ברד ומזג אוויר קר, למה שלא תנציחו את האהבה הגדולה שלכם בעונה זו? מדובר בסופו של דבר על עונה קסומה ורומנטית מאד! מעבר לכך שאירוע חורפי בערב מגלם בתוכו המון קסם, הרי שתוכלו לחגוג את האהבה שלכם גם ביום שישי בצהריים כשקצת יותר בהיר, אך מאד מאד רומנטי.

צילומי טרום אירוע מרהיבים!

כשבוחנים תקופה לאירוע, בוחנים את כל הפרמטרים השונים. כך לדוגמא החישוב של עלות האירוע באולמות אירועים בנס ציונה על פי העונה בה תחגגו, כמו גם האפשרות לחגוג במתחם חיצוני או פנימי בהתאם לעונה. דבר נוסף שכדאי לכם לחשוב עליו הוא צילומי טרום האירוע. כמיטב המסורת, לפני הגעת בני הזוג אל מתחם האירועים על מנת לחגוג בגן אירועים במרכז, הם בוחרים לוקיישן חביב עליהם שבו יערכו צילומי טרום האירוע. כשאתם מתחתנים בחורף, יש לכם נוף מרהיב שלא יהיה ניתן לשחזר או ליצור בשום עונה אחרת שהיא לא חורף.

השמיים האפורים, המדרכות הרטובות והנראות המנחמת הם רק חלק ממה שמחכה לכם! אלו מכם שרוצים לקחת את סשן הצילומים אפילו רחוק יותר, יוכלו לערוך אותו בחוף הים עם נוף הגלים העוצמתי, בהר החרמון עם הנוף המושלג או פשוט תחת כיפת השמיים כשמסביבכם אוצרות הטבע ופרחי החורף.

כשהחוץ והפנים הופכים אחד

ולבסוף, את חגיגת האירוע שלכם ב"גאיה" בעונת החורף, ניתן לחגוג בחלל הפנימי וליהנות גם מזה החיצוני. באירועי החורף למעשה הפנים והחוץ משתלבים וכך נוצר לו שידוך ייחודי ומרגש. דרך החלונות השקופים, תוכלו ליהנות מטיפות הגשם ומהנוף החורפי, זאת בעת שאתם חוגגים בחלל הפנימי והמחומם עם מיטב האורחים שלכם. העונה שעד לא מזמן הייתה נחשבת כעונה שכמעט ולא חוגגים בה, הפכה לעונה מבוקשת שבה לא מעט כוסות נשברות. בחוץ אולי קר, אך אין דבר שיכול לעמוד בפני להבת האהבה שלכם!

לפרטים נוספים ותיאום פגישה – הקליקו כאן

ליצירת קשר ופרטים נוספים

שם מלא*

דוא״ל*

טלפון*