אולם אירועים במרכז – כל היתרונות שיש בחגיגת חתונה חורפית

דף הבית » הבלוג של גאיה » אולם אירועים במרכז – כל היתרונות שיש בחגיגת חתונה חורפית

אולם אירועים במרכז – כל היתרונות שיש בחגיגת חתונה חורפית

אולם אירועים במרכז הארץ

פגישת ההיכרות הראשונה שלכם עם מנהל האירועים של "גאיה" היא פגישה שמטרתה להשיב לכם על שאלות ולגרום להמון דברים שמרחף מעליהם סימן שאלה, להיות בהירים יותר. לא מעט זוגות מגיעים אל הפגישה הראשונה נחושים בדעתם לחגוג את האירוע שלהם בעונת הקיץ. לאחר שיחה קצרצרה עם מנהל האירועים, הם משנים את דעתם ומחליטים לחגוג חתונה חורפית עם "גאיה" – אולם אירועים במרכז. איך קרה ועונת החורף הפכה בשנים האחרונות לעונה כל כך נחשקת על ידי הזוגות לצד אירועי הקיץ?

 

דיל לא רגיל במחיר שלא תמצאו!

לאהבה הגדולה שלכם אין מחיר, אבל לאירוע החתונה שלכם דווקא כן. כ-60% מעלות האירוע היא העלות עבור אולם אירועים במרכז, ואילו ה-40% הנוספים מתחלקים בין כל הספקים שאיתם אתם עתידים לעבוד לאורך האירוע. על כן, ככל שתחסכו בהוצאות בגין אירוח האורחים במתחם האירועים, כך אתם עתידים להחזיק ביתרון כלכלי משמעותי. גם אם ידעתם וגם אם לא, חגיגת חתונה בעונת החורף הינה זולה משמעותי בהשוואה לאירועי הקיץ. עד כמה חגיגה חורפית זולה יותר? תוכלו ליהנות מהוזלה המגיעה לעד כ-30% אחוזים – מה שמתורגם לאלפי שקלים! אם כן, דעו כי היתרון הראשון שמזמן לכם האירוע החורפי הוא יתרון כלכלי.

 

אהבה בוערת אל תוך הלילה החורפי

לאירוע הנחגג בקיץ יש אופי מסוים ולאירוע הנחגג בחורף אופי אחר לגמרי. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לבלות לפחות כמה ימים מהחורף בחו"ל – זאת על מנת לחוש בתחושה החורפית, הרומנטית והמקרבת שהעונה הזו מזמנת. נסו לדמיין את האפקט האדיר שאתם תוכלו לייצר עם אירוע חורפי: תלכדו את כל המכרים האהובים שלכם באירוע רומנטי וחמים. "גאיה" יארחו אתכם ואת מיטב האורחים שלכם באווירה חמימה ונעימה עם חגיגת האירוע במתחם סגור ומעוצב. אם גם אתם מהזוגות שהחורף עושה להם את זה יותר מכל ושחורף עבורם היא מילה נרדפת לרומנטיקה – זה האירוע עבורכם.

 

הזדמנות נדירה לעבוד עם הספקים הטובים ביותר

40% מהוצאות האירוע הם עבור הספקים, זוכרים? באירועי החורף, מלבד הדיל הנפלא שתקבלו מ"גאיה" – אולם אירועים במרכז, תוכלו לקבל גם דילים נפלאים מהספקים שאיתם תרצו לעבוד. לא רק שתוכלו ליהנות ממחירים זולים, אלא גם שתוכל לעבוד עם הספקים המובילים ביותר. איך זה עובד? בעונת החורף ישנה פחות עבודה, זאת מאחר ומרבית הזוגות מתחתנים בקיץ. כך, המון ספקים יוצאים בדילים מיוחדים שמטרתם למשוך את הזוגות לחגיגה חורפית. כך, קורה לא אחת שישנם זוגות שלא יכלו להרשות לעצמם ספק מסוים בעונת הקיץ, אך עם הבחירה שלהם בחתונה חורפית הם זכו לדיל יוצא דופן שהפך את העבודה עם הספק לנגישה.

 

אתם בוחרים את התאריך והיום!

החיסרון הגדול ביותר כנראה באירועי הקיץ הוא הקושי למצוא יום פנוי ותאריך פנוי. המון זוגות מגיעים אל הפגישה הראשונה עם מנהל האירועים של "גאיה", עם תאריך שבו הם היו רוצים לחגוג. מה שקורה בפועל הוא שהזוגות שרוצים להתחתן בקיץ משריינים את התאריך שלהם גם כשנה מראש, כך שלמצוא תאריך פנוי זה אתגר של ממש. מה קורה בחורף? אתם יכולים להיות בטוחים כי במרבית המקרים התאריך שתבקשו להתחתן בו בחורף, יהיה פנוי. אם לא די בכך, מאחר ומוצעים לכם דילים נפלאים ואטרקטיבים, אתם גם יכולים לחגוג ביום החמישי בשבוע בעלות נוחה.

 

לחתונה חורפית יש חסרונות?

בכל הקשור לטיב האירוע והמוצר שאתם מקבלים מ"גאיה", הרי שאתם מקבלים את אותו המוצר שהייתם מקבלים גם באירוע קייצי. הצוות של "גאיה" דואג לאירוע שלכם למתחם סגור ומעוצב שיארח את האורחים שלכם על הצד הטוב ביותר! כמו כן, באירועי החורף דואגים לפתרונות חימום אידיאליים – ממש רגע לפני שלהבת האהבה שלכם תחמם את כל האורחים.

 

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות איתנו! אולם אירועים במרכז כמו "גאיה" הוא אולם אירועים עם ניסיון רב וצוות מוביל של מנהלי אירועים. אירוע של פעם בחיים צריך לחגוג באולם אירועים שיזמן לכם חוויה של פעם בחיים. אנו מתחייבים לכם על חוויה עם טעם ייחודי, רומנטי ואוהב – גם בקיץ וגם בחורף. אז מתי אתם שוברים את הכוס אצלנו?

By |2018-06-14T11:02:49+00:00ינואר 14th, 2018|הבלוג של גאיה|0 Comments