אולם אירועים במרכז – איך חוגגים אירוע ועדיין מצמצמים עלויות

דף הבית » הבלוג של גאיה » אולם אירועים במרכז – איך חוגגים אירוע ועדיין מצמצמים עלויות

אולם אירועים במרכז – איך חוגגים אירוע ועדיין מצמצמים עלויות

חתונה קטנה

 

לא בכל יום אתם חוגגים את האהבה שלכם באירוע כה גדול. אולם אירועים במרכז מחכה לכם ולאורחים שלכם לחגיגה מרגשת שכל תכליתה אהבה. מלאכת הפקת האירוע מופקדת במידה רבה בידיים שלכם, וכל עוד זה תלוי בכם – גם השמיים הם לא הגבול. בפועל, כל אלמנט שתוסיפו לאירוע שלכם יעלה לכם כסף, וכאן אתם מתחילים לתהות האם כדאי להפיק את אירוע החתונה בתקציב שאינו מוגבל, או לצמצם כמה שניתן. תשמחו לגלות כי גם במקרים בהם תגבילו את עצמכם בהפקת האירוע באולם אירועים במרכז, עדיין תוכלו להפיק את האירוע שתמיד חלמתם עליו עם אולם אירועים במרכז. אז איך מגשימים את חלום האירוע שלכם ועדיין חוסכים בעלויות? כל מה שחשוב שתדעו ממש כאן לפניכם.

אטרקציה בחתונה תשדרג את האירוע שלכם:

האירוע שלכם מבוסס ברובו על האורחים היקרים שלכם. חברים, בני משפחה, קולגות לעבודה, שכנים יקרים ועוד המון מכרים יגיעו אל אולם אירועים כדי לחגוג את האירוע המרגש שלכם. המטרה שלכם היא להעניק להם חוויה מרגשת ויוצאת דופן שהם טרם חוו באירועים אחרים, ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות אטרקציות שתשלבו באירוע שלכם. אכן, אטרקציות ממנפות את החוויה באירוע ואפשר דרכן להעניק טעם ייחודי לאורחים שלכם. המון זוגות מסתבר לא מסתפקים באטרקציה אחת, וכך הם מוסיפים עוד אטרקציות שמייקרות משמעותית את עלות האירוע. חתונה בנס ציונה תוכל להיות נפלאה ומרגשת גם עם אטרקציה אחת.

חתונה אחת? שמלה אחת:

חתונה היא אירוע שנחגג רק פעם אחת בחיים. ההילה הזוהרת שסביב האירוע והחד פעמיות המאפיינת אותו כל כך, מביאה לא מעט כלות לרצות לטעום מהאירוע כמה שיותר. אם פעם כלות היו מחפשות אחר שמלה שאיתה הן יגיעו אל גן אירועים בנס ציונה, כיום המגמה מעט שונה והיא לבחור בשתי שמלות שונות: שמלה אחת לשלב קבלת הפנים, ועוד שמלה לרחבת הריקודים. כידוע, עלות של שמלה יכולה להגיע לאלפי שקלים, כך שיש כאן פוטנציאל חיסכון אדיר בעת שתגיעי לאירוע שלך עם שמלה אחת.

התאריך בו אתם מתחתנים כמשפיע על מחיר האירוע:

אולמות אירועים במרכז ישמחו לחגוג עמכם את האירוע המרגש שלכם בכל יום ותאריך שרק תרצו. חשוב לדעת כי תאריך האירוע שלכם לא אחת מתורגם לכסף, ובחירת התאריך שלכם יכולה לחסוך לכם כסף או לעלות לכם כסף. איך זה קורה? חתונות הנערכות באולם אירועים במרכז בימי חמישי לדוגמה, הן החתונות היקרות ביותר וזאת מאחר ויום חמישי הוא יום הפרימיום של האירועים. בדיוק כך גם עם חתונות הנערכות בקיץ שמחירן גבוה יותר בהשוואה לחתונות הנערכות בחורף.

על מה אפשר להתפשר ועל מה לא?

בעוד ישנם דברים שתוכלו להתפשר עליהם בדרך להפקת האירוע שלכם, ישנם דברים שבהחלט כדאי שלא להתפשר עליהם. הדבר שחשוב להשקיע בו יותר מכל הוא גן אירועים. אפשר לדמות את גן האירועים שלכם לחומר גלם: איכות חומר הגלם תשפיע על התוצר הסופי שלכם. לכן, השקיעו את מלוא התקציב שלכם בבחירת גן אירועים בנס ציונה ברמה גבוהה שיארח אתכם ואת מיטב האורחים שלכם באירוע האהבה הגדול שלכם.

 

By |2018-06-14T11:02:52+00:00יולי 16th, 2017|הבלוג של גאיה|0 Comments